شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1394/10/18 11:01:00
سرویس سیاسی
سبحانی نیا از ادامه نظارت کمیسیون امنیت بر روند اجرای برجام خبر داد:

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته آینده از فردو و راکتور اراک بازدید می کند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای این کمیسیون از فردو و اراک خبر داد.
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته آینده از فردو و راکتور اراک بازدید می کند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای این کمیسیون از فردو و اراک خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44644.jpg کمیسیون,امنیت,ملی,و,سیاست,خارجی,مجلس,هفته,آینده,از,فردو,و,راکتور,اراک,بازدید,می,کند Icana
حسین سبحانی نیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نزدیک شدن به روز اجرای برجام گفت: بر اساس مصوبه مجلس، کمیسیون امنیت مسئولیت نظارت بر حسن اجرای برجام را بر عهده گرفته است به این جهت برنامه ریزی شده که اعضای کمیسیون روند اقدامات ایران برای اجرای این توافق را رصد کند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس نهم شورای اسلامی با یادآوری اینکه تا کنون کمیسیون امنیت ملی چه اقدامات نظارتی انجام داده است، اظهار داشت: اعضای کمیسیون امنیت ابتدا از سایت هسته ای نطنز بازدید کردند و تصمیم دارند هفته آینده نیز از راکتور اراک و تاسیسات هسته ای فردو بازدید کنند.

به گفته این نماینده، مقرر شده بود که دوشنبه 14 دی ماه این بازدید صورت گیرد که به روز سه شنبه 22 دی ماه موکول شد.

وی ادامه داد: از آنجایی که کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی باید گزارشی از روند اجرای برجام به صحن علنی ارائه کند این بازدیدها صورت می گیرد تا گزارشی مبتنی بر واقعیت و اقدامات انجام شده تهیه شود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص حضور بازرسان آژانس انرژی اتمی در ایران برای بررسی اقدامات اولیه اجرای برجام گفت: هفته آینده این موضوع نیز در کمیسیون امنیت مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در کل تصمیم داریم هفته آینده آخرین اخبار و اقدامات در زمینه برنامه جامع اقدام مشترک را بررسی کنیم./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet