هدر موبایل
1394/10/19 13:33:01
سرویس سیاسی
جلیلی:

ناجا از عهده کنترل تجمع غیرقانونی در مقابل سفارت عربستان بر نیامد

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ناجا نتوانست به درستی مانع اقدامات نادرست و غیر قانونی در مقابل سفارت عربستان شود.
ناجا از عهده کنترل تجمع غیرقانونی در مقابل سفارت عربستان بر نیامد عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ناجا نتوانست به درستی مانع اقدامات نادرست و غیر قانونی در مقابل سفارت عربستان شود. https://cdn.icana.ir/d/019/79903.jpg ناجا,از,عهده,کنترل,تجمع,غیرقانونی,در,مقابل,سفارت,عربستان,بر,نیامد Icana
اسماعیل جلیلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اعدام شیخ نمر و حوادث بعد از آن در ایران گفت: در منطقه شرایط خاص سیاسی وجود دارد که هر از چند گاهی از طرف دشمنان جمهوری اسلامی تلاش می شود آرامشی که ایران در منطقه ایجاد می کند را به حاشیه بکشانند. یکی از این اقدامات اعدام شیخ نمر بود اما متاسفانه برخی گروه ها با بی توجهی باعث شدند تنش ها علیه ایران شکل بگیرد.
نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه این گروه ها بدون توجه به شرایط سیاسی کشور، دست به اقداماتی زدند که در نهایت به ضرر کشور تمام شد و جنایت آل سعود را تحت تاثیر قرار داد و به نوعی فرصت را برای اینکه دنیا را علیه ایران بشورانند فراهم کردند.
وی ضمن انتقاد به رفتارهای خودسرانه به نقش ناجا برای کنترل این نوع رفتارهای خودسرانه اشاره کرد و گفت: از طرف دیگر انتظار می رفت ناجا مسئولیت و وظیفه ایجاد امنیت برای سفارتخانه ها را بر عهده دارد با پیش بینی به موقع مانع از برگزاری تجمع اعتراضی غیر قانونی در مقابل سفارت و کنسولگری عربستان می شدند.
این نماینده اعتقاد دارد عدم اقدام به موقع پلیس باعث شد که هزینه های سیاسی به کشور تحمیل شود و اگر ناجا احتمال چنین شرایطی را می داد بهتر می توانست فضا و اعتراض مردم را کنترل کند.
جلیلی با بیان اینکه باید اعتراض ها قانونی انجام شود، تاکید کرد: اینکه مردم بخواهند نسبت به جنایت آل سعود اعلام انزجار کنند قابل قبول و قابل درک است اما باید این اعتراض ها چه در قابل راهیپمایی باشد چه تجمع از مسیر قانونی و کسب مجوز باشد. اگر این نکات رعایت نشود شاهد تنش و هزینه بر بودن برای کشور خواهیم بود.
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد نیروی انتظامی اظهار کرد: ناجا نتوانست به موقع تجمع غیرقانونی در مقابل کنسولگری و سفارت عربستان را پیش بینی کند و به همین دلیل نتواست به درستی مانع اقدامات غیرقانونی برخی گروه ها شود./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet