خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/10/20 10:01:49
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در پاسخ به اخطار قاضی پور:

دولت در تاخیر نسبت به ارائه لایحه بودجه سالانه تخلف کرده است

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار نادر قاضی پور در مورد عدم ارائه لایحه بودجه به مجلس گفت: دولت در این زمینه تخلف کرده است.
دولت در تاخیر نسبت به ارائه لایحه بودجه سالانه تخلف کرده است رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار نادر قاضی پور در مورد عدم ارائه لایحه بودجه به مجلس گفت: دولت در این زمینه تخلف کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201601109797848907.jpg دولت,در,تاخیر,نسبت,به,ارائه,لایحه,بودجه,,سالانه,تخلف,کرده,است Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (یکشنبه 20 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی گفت: دولت هنوز لایحه بودجه را به مجلس ارائه نداده و در این خصوص تاخیر داشته است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چرا اجازه نمی‌دهید تذکرات و اخطارها در این زمینه مطرح شود؛ در حالی که در زمان رئیس جمهور قبلی ما هر روز تذکر می‌دادیم و شما نیز قبول می‌کردید اما الان اجازه تذکر نمی‌دهید.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اخطار گفت: شما اگر هر روز هم این تذکر را بدهید کاری نمی‌توان کرد؛ چرا که حرفمان همان است و بارها گفته‌ایم دولت در تاخیر نسبت به ارائه لایحه بودجه به مجلس تخلف کرده است./
پایان پیام  
 
کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet