هدر موبایل
1394/10/20 10:10:16
سرویس صحن
لاهوتی در تذکری؛

وزارت ورزش به موضوع کناره‌گیری تیم ملوان بندر انزلی از لیگ برتر ورود کند

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در تذکری از وزارت ورزش درخواست کرد به موضوع کناره گیری تیم ملوان بندر انزلی از لیگ برتر ورود پیدا کند.
وزارت ورزش به موضوع کناره‌گیری تیم ملوان بندر انزلی از لیگ برتر ورود کند عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در تذکری از وزارت ورزش درخواست کرد به موضوع کناره گیری تیم ملوان بندر انزلی از لیگ برتر ورود پیدا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/59602.jpg وزارت,ورزش,به,موضوع,کناره‌گیری,تیم,ملوان,بندر,انزلی,از,لیگ,برتر,ورود,کند Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز یکشنبه (20 دی) مجلس شورای اسلامی در تذکری از وزارت ورزش درخواست کرد که به موضوع کناره گیری تیم ملوان بندر انزلی از لیگ برتر ورود پیدا کند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تیم ملوان تیمی قدیمی است و درقلوب مردم جای دارد؛ باید وزارت ورزش در تقسیم بازیکنان سرباز برای این باشگاه با عدالت برخورد کنند و از دایره انصاف خارج نشوند  چراکه این اقدام اجحاف در حق این تیم بزرگ است.

این نماینده مردم درمجلس نهم، گفت: بدون شک اگر وزارت ورزش به این موضوع رسیدگی نکند ما ورود پیدا خواهیم کرد و بسیاری از اتفاقاتی را که در وزارت ورزش صورت می گیرد، بیان می کنیم./
پایان پیام
 
کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet