هدر موبایل
1394/10/20 11:35:15
سرویس صحن
طباطبایی نائینی در نطق میان‌دستور:

امیدی به رفع بیکاری و رونق در شرایط رکود اقتصادی نیست

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس ضمن تشکر از دولت برای کنترل تورم، گفت: با وجود کنترل تورم شاهد رکود اقتصادی در کشور هستیم که در این شرایط امیدی به رفع بیکاری و یا رونق اتصادی وجود ندارد.
امیدی به رفع بیکاری و رونق در شرایط رکود اقتصادی نیست نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس ضمن تشکر از دولت برای کنترل تورم، گفت: با وجود کنترل تورم شاهد رکود اقتصادی در کشور هستیم که در این شرایط امیدی به رفع بیکاری و یا رونق اتصادی وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/99777.jpg امیدی,به,رفع,بیکاری,و,رونق,در,شرایط,رکود,اقتصادی,نیست Icana
به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، حمیدرضا طباطبایی نائینی در نشست علنی امروز(20 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور، گفت: از زحمات مسئولان اجرایی و دولت جهت رفع مشکلاتی که پیشتر در نطق‌ها مطرح می‌کردم، تشکر و سپاس دارم، همچنین ضمن تقدیر و تشکراز تیم هسته‌ای امید می‌رود تا در هفته آینده شاهد اجرای برجام باشیم.

نماینده مردم نائین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت ارتجاع سیاه سعودی و حکام آل سعود در به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر، تصریح کرد: جای بسی تاسف است که سازمان های مدعی حقوق بشر در مقابل جنایت بی‌سابقه‌ای که به وسیله یک دولت در قرن اخیر رخ داد، سکوت اختیار کرده ‌اند.

وی افزود: از اقدام عجولانه و ناشایسته‌ای که عده‌ای در حمله به سفارت عربستان انجام دادند و منافع ملی را در نظر نگرفتند باید پرهیز شود، این اتفاقات برای نخستین بار در کشور رقم نمی‌خورد لذا دستگاه‌های رصد کننده و قضایی باید این حرکات را ریشه یابی کنند، در حقیقت چنین اعمالی اعم از حمله به سخنرانی دکتر لاریجانی رئیس مجلس در قم و حوادث مشابه در حکومت و جمهوری اسلامی توجیه ندارد.

طباطبایی نائینی با بیان اینکه شرایط اقتصادی کشوردر دو سال دولت یازدهم موجب کنترل تورم شد، گفت: کنترل تورم قابل تقدیر است اما در حال حاضر تجدید رکود اقتصادی نگران کننده است، در شرایط رکود امید به رفع بیکاری و رونق اقتصادی نتیجه‌ای نخواهد داشت لذا دولت باید به این موضوع توجه داشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان تشکر از وزرای بهداشت درمان و صنعت، معدن و تجارت برای در دستور کار قرار دادن طرح های بیمارستانی و توسعه ای در منطقه نائین، خور و بیابانک، گفت: از رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور می خواهم با توجه به وقوع سیل خسارت بار در شهر فرخی هرچه سریعتر کمکی بلاعوض و وام مربوطه به این حادثه تصویب شود تا مردم خسارت دیده و رنج کشیده از این بلای طبیعی از مزایای آن بهره مند شوند و بتوانند زندگی خود را سامان دهند./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet