هدر اصلی
1394/10/20 12:07:55
سرویس صحن
صادقی در نطق میان دستور:

کینه عمیق رژیم سفاک و بی منطق آل سعود نسبت به مسلمانان/طرح‌های ضدایرانی کنگره با هدف برهم‌زدن پرونده‌هسته‌ای است

عضو هیات ‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آمریکایی ها از انسجام کافی و لازم برای تصمیم گیری برخوردار نیستند، تصریح کرد: اخیرا برخی از نمایندگان آمریکا، طرح های سه گانه ای را مطرح نموده اند که هدفی جز پیمان‌شکنی و عهدشکنی نمی توان از آنها استنباط کرد.  
کینه عمیق رژیم سفاک و بی منطق آل سعود نسبت به مسلمانان/طرح‌های ضدایرانی کنگره با هدف برهم‌زدن پرونده‌هسته‌ای است عضو هیات ‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آمریکایی ها از انسجام کافی و لازم برای تصمیم گیری برخوردار نیستند، تصریح کرد: اخیرا برخی از نمایندگان آمریکا، طرح های سه گانه ای را مطرح نموده اند که هدفی جز پیمان‌شکنی و عهدشکنی نمی توان از آنها استنباط کرد.  https://cdn.icana.ir/d/019/90840.jpg کینه,عمیق,رژیم,سفاک,و,بی,منطق,آل,سعود,نسبت,به,مسلمانان/طرح‌های,ضدایرانی,کنگره,با,هدف,برهم‌زدن,پرونده‌هسته‌ای,است Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت،‌ ضرغام صادقی در نشست علنی امروز (یکشنبه 20 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در واکنش به شهادت شیخ نمر باقر النمر توسط رژیم آل سعود، تصریح کرد: هفته گذشته رژیم آل سعود با اعدام این روحانی برجسته  و عده ای دیگر وجدان عمومی امت اسلامی را جریحه دار کرده که ملت های آزادی‌خواه به این اقدام وحشیانه،عکس العمل نشان دادند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این رژیم  تروریسم پرور به جای اصلاح امور،‌ به بهانه حمله به سفارت عربستان که غیرقابل دفاع است؛رابطه خود را با تهران قطع کرده و با فشار بر برخی از کشورها آنها را نیز تهدید به قطع رابطه یا کاهش رابطه با کشور کرد.

صادقی،‌ افزود: رژیم آل سعود این روزها با تروریسم و کشتن و گردن زدن عجین شده است اگر چه خادمین حرمین می توانستند عامل انسجام وحدت مسلمانان و  امت اسلامی باشد ولی متاسفانه متولیان این حرم امن الهی، اهداف استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی را دنبال می کنند.

کینه عمیق و دیرینه رژیم سفاک و بی منطق آل سعود نسبت به مسلمانان

وی با اشاره به نقش آل سعود در برهم زدن مذاکرات هسته ای وهمچنین اقدامات ظالمانه آنها در حق مسلمانان، یادآور شد: کمک 40 میلیارد دلاری در جنگ تحمیلی علیه ایران،  فشار بر مردم حق طلب بحرین، حمایت نظامی و اقتصادی و همه جانبه در جنگ سوریه و جنوب لبنان از تروریست ها، شکل دهی طالبان و القاعده، تهاجم چند ماه اخیر به مردم فقیر و مظلوم یمن، کشتار هزاران نفر از حجاج در حادثه منا و حمایت از رژیم صهیونیستی نمونه های کوچکی است از کارنامه چند سال اخیر این رژیم که از کینه عمیق و دیرینه  این رژیم سفاک و بی منطق نسبت به سرنوشت مسلمانان حکایت دارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس نهم، ادامه داد: سرزمین وحی به یک کشور ماجراجو و بی منطق واگذار شده که هم به خودش لطمه حیثیتی و اقتصادی وارد می نماید وهم به دیگران، نظیر اقدام یک سال اخیر این کشور در عرضه بالای نفت که حاصل آن زیان اقتصادی به کشور عربستان و سایر تولیدکنندگان نفت جهان شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تاکید بر اینکه اقدامات موذیانه آل سعود هیچ گاه سد راه ملت ایران نخواهد شد، تصریح کرد: رژیم آل سعود باید بداند که ملت ایران توانمند، هوشمند و با فرهنگ هستند و در شرایط سخت تر اهداف انقلاب را به پیش برده اند لذا اقدامات موذیانه اش هیچ گاه سد راه ملت ایران نخواهد شد.

رژیم آل سعود باید عقلانیت را در برخورد با سایر کشورهای اسلامی در پیش گیرند

صادقی با بیان اینکه رژیم آل سعود باید عقلانیت را در برخورد با سایر کشورهای اسلامی در پیش گیرد، تا دچار خشم آنها نشود، افزود: ما نمایندگان ضمن محکوم نمودن این اقدام نسنجیده دولت سعودی از سر دلسوزی برای منافع امت اسلامی، مسئولان  این کشور را به راه و رسم حکمرانی در فراز اسلام دعوت می کنیم ؛  این کشور باید تا دیر نشده عقلانیت را در برخورد با سایر کشورهای اسلامی در پیش گیرند تا دچار خشم امت اسلامی نشوند.

معرفی طرح های ضدایرانی در مجلس نمایندگان آمریکا با هدف برهم زدن پرونده هسته ای است

وی با اشاره به معرفی طرح های ضدایرانی در مجلس نمایندگان آمریکا،‌ یادآور شد: اخیرا برخی از نمایندگان آمریکا،  طرح های سه قلویی را مطرح نموده اند که هدفی جز پیمان شکنی و عهد شکنی نمی توان از آنها استنباط نمود و با هدف تحریک و برهم زدن پرونده هسته ای است.
 
آمریکایی ها از انسجام کافی و لازم برای تصمیم گیری برخوردار نیستند

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه آمریکایی ها ثابت کرده اند که از انسجام کافی و لازم برای تصمیم گیری برخوردار نیستند، گفت: اقدامی که چندی پیش در مورد روادید در خلال بودجه آمریکا انجام شد،‌ نمونه قطعی از نقض برجام بود و چنانچه از جانب آنها اصلاح نگردد تصمیم گیرندگان در کشور جمهوری اسلامی از جمله مجلس شورای اسلامی مقابله به مثل خواهند کرد./
این نماینده مردم در مجلس نهم با انتقاد از تحریم های سپاه پاسداران، نیروی قدس و حزب الله لبنان از سوی آمریکا،  تصریح کرد: این نیروها امروزه نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها به تکیه گاهی در تامین امنیت آنان تبدیل شده و امروز همه اذعان دارند که اگر نقش و تلاش های سپاه قدس نبود در حال حاضر سایر کشورها همانند فرانسه شاهد رعب، وحشت و ناامنی می بودند.

سپاه قدس مستحق اعطای مدال های رنگارنگ از سوی تمامی حامیان امنیت جهان است

صادقی با تاکید بر اینکه سپاه قدس مستحق اعطای مدال های رنگارنگ از سوی تمامی حامیان امنیت در سراسر جهان است،‌ گفت:‌ کسی که باید تحقیر شود CIA است که در عراق، افغانستان، سوریه، عراق، بحرین و سایر کشورها نقش موثر در ناامنی داشته است.

نماینده مردم شیراز در مجلس نهم،‌ تقویت بینه دفاعی را از جمله الزمات اولیه کشور دانست و گفت: ارائه طرح های سخیف در مورد پیشینه دفاعی کشور از جانب آمریکا غیرمسموع و با بی اعتنایی روبرو خواهد شد.

وی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری،‌ افزود: سخنان ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای، منشور ارزشمندی است که برای همه برگزار کنندگان،‌ ناظران،‌ نامزدان و طرفداران آنها برای رعایت حق الناس فصل الخطاب است.

عضو هیات رئیسه مجلس نهم، ادامه داد:  فهم درست از شرایط کنونی کشور،  بصیرت و حضور به موقع مردم و جریانات سیاسی می تواند مجلس شجاع،‌ مستقل، آزاد و رستگاری مردم را به دنبال داشته باشد و فضای آشفته بین المللی و مطقه را به نفع مردم و کشور رقم بزند.

وی با اشاره به افزایش نرخ دلار طی هفته اخیر و همچنین رکود اقتصادی حاکم بر کشور، یادآور شد: این هفته نرخ دلار به بالاترین رقم خود در طی سه سال اخیر رسید و همچنین رکود اقتصادی حاکم بر کشور معضلی است که درمجالس گوناگون همواره در مورد آن بحث و گفت وگو می شود.

دولت تدبیر وامید اجازه ندهد دولت رکود نامگذاری شود

این نماینده مردم در مجلس نهم خواستار رفع رکود اقتصادی حاکم بر کشور از سوی دولت و تیم اقتصادی آن شد و گفت: دولت تدبیر و امید باید به فکر چاره یابی برای رفع رکود اقتصادی حاکم بر کشور باشد و اجازه ندهد دولتش دولت رکود نامگذاری شود.

در مقابله با شیطنت های نظام سلطه راهی جز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی وجود ندارد

صادقی با تاکید بر اینکه در مقابله با شیطنت های نظام سلطه راهی جز اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی وجود ندارد، تصریح کرد: عدم اجرایی این سیاست ها باعث  تشدید رکود شده که حداقل آثار زیانبار آن تعطیلی واحدهای تولیدی و بیکاری شاغلین است که این خود عوارض اجتماعی، فرهنگی و اجتماعی فراوانی را در پی خواهد داشت.

رشد منفی تولید در کشور موجب افزایش واردات کالاهای چینی و ترکیه ای به کشور شده است

وی با انتقاد از رشد منفی تولید در کشور، گفت: رشد منفی تولید در کشور  واردات کالاهای چینی و ترکیه ای را به کشور تسهیل کرده است.

نباید معیشت مردم را به مذاکرات هسته ای گره بزنیم

نماینده مردم شیراز در مجلس نهم، از عدم اجرایی قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کشور انتقاد کرد و خواستار اجرای آن شد و افزود: متاسفانه بیش از دو سال از تصویب این قانون می گذرد ولی تاکنون آیین نامه اجرایی ‌آن تصویب نشده؛ تا کی می خواهیم  معیشت مردم را  به مذاکرات هسته ای گره بزنیم که رسوایی آن از جرزنی و عهد شکنی آمریکا هم گذشته است.

ضرورت رفع مشکلات طرح پزشک خانواده

صادقی بر ضرورت رفع مشکلات طرح پزشک خانواده از سوی وزارت بهداشت،  تاکید کرد و گفت: از وزیر جهاد کشاورزی تقاضا داریم برای بررسی و رفع مشکلاتکشاورزان و دامپروران شهر شیراز سفری اختصاصی به این شهر داشته باشد.

عضو هیات رئیسه مجلس،‌ خواستار رفع مشکلات شهر شیراز از سوی دولت و تیم آن شد و افزود: از دولت و اعضای محترم دولت تقاضا داریم که نهایت تلاش خود را برای رفع مشکلات ورزشگاه میان رود،  قطار شهری، خط دوم آبرسانی،‌ مسکن مهر،  دانشگاه شیراز،‌  واحدهای تولیدی،‌ راه و آب روستایی،‌  ‌آزادراه شیراز- اصفهان و همچنین بازنشستگان کشوری و  لشکری، کارکنان دولت،‌ دانشگاهیان،‌ ایثارگران، فرهنگیان و خانواده شهدا داشته باشد./

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet