هدر موبایل
1394/10/20 12:57:24
سرویس صحن
هادی حسینی در تذکر شفاهی:

وزیر کشور به وضعیت تقسیمات کشوری توجه کند

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس از وزیر کشور درخواست کرد به وضعیت تقسیمات کشوری توجه جدی داشته باشد.
وزیر کشور به وضعیت تقسیمات کشوری توجه کند نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس از وزیر کشور درخواست کرد به وضعیت تقسیمات کشوری توجه جدی داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/122076.jpg وزیر,کشور,به,وضعیت,تقسیمات,کشوری,توجه,کند Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هادی حسینی در نشست علنی امروز یکشنبه (20 دی) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی افزود: ازوزارت آموزش و پرورش می خواهم به پرداخت پاداش خدمت فرهنگیان بعد از 18 ماه اقدام کند.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین اینجانب با هر نوع تغییری در سن و سال بازنشستگی مخالفم و دولت باید به این نکته توجه کند؛ لازم است در این فرصت به این نکته اشاره کنم که متاسفانه به پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد بی توجهی می شود این درحالی است که حل مشکل معلمان نهضت سوادآموزی و پیش دبستانی دردستور کار قرار نگرفته است.

وی ضمن تشکر از وزارت راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت، افزود: لازم است به عملیات راه و شهرسازی درسوادکوه و اجرای پروژه معادن البرز و مرکزی توجه بیشتری شود از سویی دیگر از دولت باید به هزینه درمانی جانبازان توجه کند چراکه  این قشر همچنان با معضلات درمانی خود مواجه هستند.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس ادامه داد: ازوزیر کشور می خواهم به وضعیت تقسیمات کشوری توجه کند؛ منطقه کل شهرستان قائمشهر با 300 هزارنفر جمعیت دارای تنها یک بخش مرکزی است و سال ها است به این مهم توجه نمی شود./
پایان پیام
کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet