هدر موبایل
1394/10/20 13:49:12
سرویس صحن
اسفنانی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

ضرورت کاهش قیمت گاز مصرفی خانگی منطقه فریدن/ ماشین آلات فرسوده راهسازی تعویض شوند

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در تذکری خطاب به وزیر راه خواستار تعویض ماشین آلات فرسوده راهسازی منطقه فریدن و فریدونشهر شد.
ضرورت کاهش قیمت گاز مصرفی خانگی منطقه فریدن/ ماشین آلات فرسوده راهسازی تعویض شوند سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در تذکری خطاب به وزیر راه خواستار تعویض ماشین آلات فرسوده راهسازی منطقه فریدن و فریدونشهر شد. https://cdn.icana.ir/d/019/92194.jpg ضرورت,کاهش,قیمت,گاز,مصرفی,خانگی,منطقه,فریدن/,ماشین,آلات,فرسوده,راهسازی,تعویض,شوند Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی اسفنانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 20 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در تذکری به وزیر نفت در خصوص قیمت گاز مصرفی منطقه فریدن گفت: متاسفانه سال گذشته دو ماه از فصل سرد را کاهش دادند و با توجه به اینکه در حال حاضر قریب به 50 سانتیمتر برف در منطقه آمده و عمده راه های روستایی بسته بوده و امکان تامین سوخت دیگری برای آنها نیست، استدعا دارم در قیمت گاز مصرفی خانگی اقدام جدی شود.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی در ادامه در تذکر دیگری خطاب به وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: به لحاظ اینکه اعتبار مربوط به جاده های اطراف حوزه انتخابیه تامین نشده و 8 مورد درخواست بهسازی راه بیان داشتیم که به همه آنها پاسخ منفی داده شد که خواهشمندیم رسیدگی شود همچنین ماشین آلات فرسوده راه سازی شهرستان فریدن که حدود 500 کیلومتر راه برای برف روبی دارد و شهرستان فریدونشهر با540 کیلومتر و چادگان نیز به همین مقدار نیاز به تعویض دارد.

وی در ادامه خطاب به وزارت صنعت در خصوص ضرورت برگزاری همایشی تحت عنوان فرصت های شغلی قلب استان تذکر داد.

اسفنانی همچنین در تذکری خطاب به وزیر تعاون بیان داشت: امروز به عنوان چهارمین نماینده درباره بازنشستگان فولاد و ذوب آهن تذکر می دهم که این مورد باید بررسی شده و به خانواده های آنها کمک شود.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه در تذکر دیگری خطاب به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: مدارس شبانه روزی به شدت دچار کمبود اعتبار است و عمده مدارس حوزه انتخابیه تخریبی هستند که باید به آنها توجه شود همچنین به وضعیت معیشت معلمان بی توجهی می شود.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در پایان در تذکری خطاب به وزیر جهاد و کشاورزی در خصوص بحث خرید سیب زمینی از سوی دولت خاطرنشان کرد: قیمت خریداری سیب زمینی خیلی مناسب نبوده و نتیجه خوبی نداشته و همان مبلغ هم به آنها پرداخت نشده است همچنین پول چغندرکاران منطقه فریدن تا کنون پرداخت نشده که باید اقدام عاجل صورت گیرد./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet