هدر موبایل
1394/10/20 18:45:19
سرویس سیاسی
احمدی مقدم در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس :

جنگ در یمن فرسایشی شده و تا سال 2016 ادامه دارد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: احمدی مقدم تاکید کرد که در عرصه میدانی به احتمال زیاد جنگ در یمن فرسایشی خواهد شد و این روند در سال ۲۰۱۶ ادامه خواهد یافت.
جنگ در یمن فرسایشی شده و تا سال 2016 ادامه دارد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: احمدی مقدم تاکید کرد که در عرصه میدانی به احتمال زیاد جنگ در یمن فرسایشی خواهد شد و این روند در سال 2016 ادامه خواهد یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/201601102584588281.jpg جنگ,در,یمن,فرسایشی,شده,و,,تا,سال,2016,ادامه,دارد, Icana

نوذر شفیعی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: درباره حضور اعضای کمیسیون در کمیسیون تلفیق بودجه رأی‌گیری به عمل آمد و آقایان دستغیب، آصفری و سبحانی‌نیا انتخاب شدند.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین درباره حضور اعضای کمیسیون در کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه رأی‌گیری شد که آقایان کامران، کوثری و منصوری در این کمیسیون حاضر خواهند شد.

وی با اشاره به  حضور سردار احمدی مقدم رئیس ستاد پشتیبانی مردم یمن در کمیسیون امنیت ملی عنوان کرد: با حضور احمدی مقدم تحولات یمن و  تداوم حملات سعودی به این کشور مورد بحث قرار گرفت.

شفیعی گفت: رئیس ستاد پشتیبانی مردم یمن تاکید کرد که این ستاد مسئولیت کمک‌های انسان دوستانه به مردم یمن را بر عهده دارد و کمیته سیاسی آن مسئولیت رساندن صدای یمن به عرصه بین المللی را برعهده دارد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای با بیان اینکه  تامین سوخت، دارو، مواد غذایی و کمک به درمان به مجروحین و ... از مهم‌ترین اقدامات کمیته پشتیبانی ستاد بوده است، گفت: احمدی مقدم اشاره کرد که  در عرصه میدانی به احتمال زیاد جنگ در یمن فرسایشی خواهد شد و این روند در سال 2016 ادامه خواهد یافت./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet