هدر موبایل
1394/10/21 12:55:08
سرویس صحن
دهقان قرائت کرد:

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی/نمایندگان خواستار پرداخت بیمه محصولات کشاورزی خسارت‌دیده شدند

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی/نمایندگان خواستار پرداخت بیمه محصولات کشاورزی خسارت‌دیده شدند عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/58755.jpg تذکر,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی/نمایندگان,خواستار,پرداخت,بیمه,محصولات,کشاورزی,خسارت‌دیده,شدند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد دهقان در نشست علنی امروز (دوشنبه 21 دی‌ماه) تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

رضایی نماینده جهرم به وزیر بهداشت درخصوص توضیح عدم حمایت از حوزه درمان جانبازان و به وزیر آموزش و پرورش درخصوص توضیح علت محاسبه سابقه خدمات معلمان حق‌التدریس و نهضت سوادآموزی و به وزیر راه و شهرسازی درخصوص تسریع در اجرای طرح بزرگراه شیراز و جهرم به بندرعباس و به وزیر نیرو درخصوص تسریع طرح آبرسانی به جهرم و به وزیر کشور درخصوص توضیح علت بی‌توجهی به بیمه رانندگان تاکسی و سرویس‌های درون شهری و برون شهری تذکر داد.

آریایی‌نژاد نماینده ملایر به رئیس جمهور درخصوص توضیح علت عدم پرداخت مجدد یارانه افراد نیازمندی که یارانه آنها به اشتباه قطع شده است، تذکر داد.

رسایی نماینده تهران به وزیر کشور درخصوص توضیح علت عدم ابلاغ دلایل رد صلاحیت افراد به آنها از سوی هیات اجرایی علی‌رغم مصوبه قانونی تذکر داد.

دهقان نماینده چناران و طرقبه به وزیر نیرو درخصوص توضیح علت عدم اقدامات شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی که شائبه سیاسی‌کاری در ایام انتخابات را به وجود آورده است، تذکر داد.

خضری نماینده پیرانشهر به وزیر نیرو در خصوص تسریع در انجام کارشناسی مجدد و قیمت گذاری عادلانه حوزه سد سردشت و به وزیر کشاورزی در خصوص تسریع در پرداخت مطالبه چغندرکاران و جلوگیری از تضییع حقوق کشاورزان منطقه و به وزیر اقتصاد در خصوص تسریع در حل مشکل دریافت مالیات اضافی از اصناف و بازاریان و به وزیر آموزش در خصوص تسریع در جذب معلمان پیش دبستانی حق التدریس تذکر داد.

حسینی صدر نماینده خوی به وزیر آموزش در خصوص تسریع احداث مدرسه منطقه حوزه انتخابیه و برخی روستاهای پرجمعیت خوی و در خصوص تسریع پرداخت مطالبات فرهنگیان و تلاش برای افزایش حقوق در بودجه سال 95 تذکر داد.

سالک نماینده اصفهان به رئیس جمهور در خصوص اعلام عاجل برای رفع رکود اقتصادی تذکر داد.

طبیب زاده نوری نماینده تهران به وزیر صنعت در خصوص توضیح علت خرید قطعات خودرو از چین و عدم استفاده از ظرفیت قطعه سازان داخلی تذکر داد.

آریایی نژاد نماینده ملایر به وزیر نفت در خصوص توضیح علت بازنگری در تعرفه گاز مصرفی مناطق سردسیر ملایر و روستاهای اطراف تذکر داد.

سلطانی صبور نماینده رزن به رئیس جمهور در خصوص لزوم اجرای بند 3 مصوبه مجلس شورای اسلامی درباره برجام و لزوم اهتمام در پرداخت هزینه های درمانی جانبازان و تأمین بیمه های درمانی آنها و به وزیر نفت در خصوص لزوم اصلاح تعرفه گاز مصرفی شهرستان رزن و به وزیر کشاورزی در خصوص تسریع پرداخت خسارت سرمازدگی محصولات کشاورزی منطقه و لزوم خرید تضمینی سیب زمینی به قیمت واقعی تذکر داد.

جوکار نماینده یزد به وزیر کشاورزی در خصوص تسریع در پرداخت خسارت مجتمع های گاوداری که دچار بیماری خاصی شده اند و به وزیر آموزش در خصوص تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، به وزیر اقتصاد در خصوص جلوگیری از تعطیل شدن کارخانجات یزد و به وزیر صنعت در خصوص برنامه ریزی برای حمایت از تولید و جلوگیری از تعطیلی کارخانجات استان یزد تذکر داد.

خجسته نماینده همدان و قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر راه در خصوص لزوم بازنگری در قیمت پروازها با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی مردم و به وزیر اقتصاد در خصوص لزوم توجه به شاخص های بورس در کشور و ارتقای آن، به وزیر کار در خصوص پرهیز از مدیران چندشغله در شرکت های تأمین اجتماعی و به وزیر نفت در خصوص رعایت حقوق جایگاه های سوخت و ایجاد مشکلات برای جایگاه داران همچنین این نمایندگان به همراه سلیمی نماینده محلات به وزیر علوم در خصوص تسریع در تعیین تکلیف مربیان دانشگاه فنی و حرفه ای تذکر دادند.

رضایی نماینده مردم خمین به وزیر نیرو در خصوص توضیح علت عدم اجرای طرح انتقال آب شرب شهرستان خمین از سوی شرکت شینبار و همچنین در خصوص توضیح علت مسامحه در استفاده از آب چشمه نازی که موجب نابودی چند روستا شده است، تذکر داد.

فلاحی نماینده اهر به وزیر آموزش در خصوص تسریع در پرداخت مطالبات بازنشستگان تذکر داد.

حسینی نماینده قائمشهر به وزیر کشور در خصوص توضیح علت عدم مراقبت از سفارت عربستان در حمله افراد خودسر تذکر داد.

ناصری نماینده بابل به رئیس جمهور تذکر داد تا نسبت به ابلاغ بودجه ماده 188 اقدام عاجل مبذول دارد همچنین به وزیر اقتصاد در خصوص رعایت حال بازاریان در اخذ مالیات تذکر داد.

هروی نماینده قائنات به وزیر بهداشت در خصوص وضعیت مراکز بهداشتی روستاهای شهرستان های قائنات که با توجه به افزایش اعتبارات این وزارتخانه هنوز نامناسب است، به وزیر اقتصاد در خصوص مشکل سپرده گذاران موسسه میزان که  هنوز از سوی بانک صادرات حل نشده است، به وزیر ورزش در خصوص تخصیص اعتبارات و تهیه تجهیزات ورزشی شهرستان به درستی صورت نمی گیرد، ‌تذکر داد و همچنین این نماینده به همراه دهقان نماینده طرقبه به وزرای اقتصاد و کشور در خصوص علت طولانی شدن سرگردانی سرمایه گذاران پدیده شاندیز تذکر دادند.

آصفری نماینده مردم اراک به وزیر نیرو در خصوص جمع آوری نیروهای برق از سوی معابر روستایی در کشور و در خصوص جلوگیری از دریافت هزینه های بالای کنتورهای هوشمند آب کشاورزی تذکر داد.

ثروتی نماینده بجنورد به وزیر تعاون و رئیس جمهور در خصوص برقرار یارانه افراید که در زمان ثبت نام موفق به ثبت نام نشدند و اجرای بند د تبصره 20 بودجه 94 و حل افرادی که یارانه آنها به اشتباه قطع شده است و به وزیر کشاورزی در خصوص تحویل سهمیه آرد یارانه ای به ساکنین شهرک مخابرات شهرستان جاجرم به نسبت سهم قانونی آنها و به رئیس جمهور در خصوص اجرای کامل تقسیمات کشوری در مورد شهرستان راز و جرگلان با راه اندازی شهرداری های مذکور در این منطقه تذکر داد.

خجسته نماینده همدان به وزیر اقتصاد در خصوص لزوم برنامه ریزی دقیق جهت فعالیت های اقتصادی در شرایط پساتحریم و به وزیر تعاون در خصوص لزوم رعایت تداوم پرداخت 50 درصد حق بیمه سهم دولت برای رانندگان حمل و نقل بار و مسافر شهری و برون شهری و به وزیر راه در خصوص لزوم بهره برداری از آزادراه تهران-همدان بعد از 20 سال تذکر داد.

سلیمی، خجسته، قاضی پور و بشیری نمایندگان محلات، همدان، ارومیه و پاکدشت به وزیر کشاورزی در خصوص لزوم توجه جدی به صادرات محصولات کشاورزی و تأمین منابع ارزی تذکر دادند.

دهدشتی نماینده آبادان به وزیر نیرو در خصوص تمرکز غیرمعمول حساب های آبفا در شهرستان های خوزستان تذکر داد.

بشیری و قاضی پور نمایندگان پاکدشت و ارومیه به وزیر خارجه در خصوص پیگیری جدی تر اعدام آیت الله شیخ نمر رهبر شیعیان عربستان و حادثه خمپاره ای به سفارت ایران در صنعا از سوی وزارت خارجه با همکاری سازمان های بین المللی تذکر دادند.

نیازآذری و ناصری نمایندگان بابل به وزیر راه در خصوص تسریع اتمام پروژه کنارگذر جنوبی بابل بر اساس وعده داده شده دولت در سفر به مازندران تذکر دادند.

سلیمی، خجسته، قاضی پور و بشیری نمایندگان محلات، همدان، ارومیه و پاکدشت به وزیر کشاورزی در خصوص توجه به رشد تولید محصولات ارگانیک و ارتقای سلامت مردم تذکر دادند.

حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر به رئیس جمهور در خصوص ضرورت رسیدگی و تجدیدنظر در خصوص حذف یارانه افراد نیازمند به جای حذف یارانه افراد ثروتمند و به وزیر اقتصاد و رئیس جمهور در خصوص ضرورت تسریع در رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) تذکر داد.

احمدی لاشکی نماینده نوشهر به وزیر بهداشت در خصوص توضیح علت اصرار بر طرح مشکل زای پزشک خانواده در استان های مازندران و فارس و به وزیر تعاون در خصوص علت توقف پروژه سالن ورزشی کارگری شهرستان چالوس تذکر داد.

امیرآبادی و آشتیانی عراقی نمایندگان قم به وزیر تعاون در خصوص حل مشکل بیمه قالیبافان این استان و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص حل مشکل بیمه مداحان و فعالان قرآنی استان قم تذکر دادند.

منظری توکلی نماینده بافت به وزیر تعاون در خصوص پرداخت حقوق و معوقات بازنشستگان فولاد و حل مشکلات خدمات درمانی این قشر تذکر داد.

ناصری نماینده بابل به وزیر اقتصاد در خصوص ضرورت رعایت حال بازاریان و کسبه در اخذ مالیات که با کسادی بازار و رکود مواجه شده اند، تذکر داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet