هدر موبایل
1394/10/22 11:38:11
سرویس صحن
سادات ابراهیمی در نطق میان دستور:

دولت با آغوش باز از پیشنهادات و انتقادات گروه های سیاسی در انتخابات استقبال کند

نماینده مردم شوشتر در مجلس با بیان اینکه دولت با آغوش باز از پیشنهادات و انتقادات سایر گروه های سیاسی در انتخابات استقبال کند، گفت:‌ هرگونه چراغ سبز به فتنه گران برای ورود به بدنه نظام عدول از مطالبات مردم و رهبری است.
دولت با آغوش باز از پیشنهادات و انتقادات گروه های سیاسی در انتخابات استقبال کند نماینده مردم شوشتر در مجلس با بیان اینکه دولت با آغوش باز از پیشنهادات و انتقادات سایر گروه های سیاسی در انتخابات استقبال کند، گفت:‌ هرگونه چراغ سبز به فتنه گران برای ورود به بدنه نظام عدول از مطالبات مردم و رهبری است. https://cdn.icana.ir/d/019/90839.jpg دولت,,با,آغوش,باز,از,پیشنهادات,,و,انتقادات,گروه,های,سیاسی,در,انتخابات,استقبال,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید محمد سادات ابراهیمی درنشست علنی امروز سه شنبه ( 22 دی) درنطق میان دستور، گفت: اینکه در طلعیه پیروزی انقلاب اسلامی می باشیم باید نکاتی چند را به عرض برسانم، انقلاب اسلامی منبعث از اراده منسجم ملت انقلابی به رهبری حضرت امام راحل سرانجام در 22 بهمن 57 با نثار جان بیش از 60 هزار شهید به ثمر نشست و پس از آن ملت انقلابی به رهبری امام آرمان های خود را درچارچوب قانون اساسی تعریف و درقالب استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی مطرح نمودند.

نماینده مردم شوشتر و گتوند درمجلس شورای اسلامی، افزود:‌ سوال اساسی این است که پس از گذشت 37 سال از پیروزی انقلاب در تحقق آرمان های ملت انقلابی تا چه اندازه موفق بوده ایم؟ پرواضح است که پس از انقلاب کارهای مهمی صورت گرفته اما مسئولان امور در طول این مدت آنگونه که شایسته ملت ایران بود عمل نکردند؛ البته میزان توفیق مسئولان در سالیان مختلف متبادر بوده است.

وی تاکید کرد:‌ عمده خرابی‌ها و سوء مدیریت‌ها در سالیان قبل متاثر از ناپختگی ها و ندانم کاری های متعدد، لطمات سنگینی در زمینه های سیاسی ، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به کشور وارد شده است، البته ترویج ایران هراسی بیش از پیش برجسته شد و دنیای استکبار و استعمار با بهره گیری از ارتجاع منطقه و عملکرد ناصواب دیپلماتیک خارجی از یک طرف و با ناکارآمدی مباحث اقتصادی از طرف دیگر اعمال فشارها و تهمت ها علیه کشور افزایش یافت.

این نماینده مردم در مجلس نهم، افزود:‌ ماجرای پرونده هسته ای، تحریم های اقتصادی، رکود و تورم بی سابقه کاهش ارزش پول ملی و افزایش بیش از 3 برابری نرخ ارز و در یک کلام خدشه دار شدن سرمایه اجتماعی کشور از ارمغان های دوره های گذشته بود، عمده خرابی ها و سوء مدیریت ها تا آنجا پیش رفت که دشمنان نظام انسجام درونی کشور و سطح رفاه و رضایت مردم را تا آن حد نازل دیدند که سعی داشتند توسط گروه های تکفیری به وی‍ژ داعش بعد از عراق و سوریه ایران را ناامن کنند، اما با درایت مقام معظم رهبری و آمادگی نیروهای مسلح با هوشیاری آمریکا نه تنها جرات حمله به ایران را پیدانکرد بلکه جرات حمله به سوریه را نیز پیدا نکرد.

سادات ابراهیمی ادامه داد:‌ دولت تدبیر و امید با اتخاذ سیاست خارجی صحیح کشتی طوفان زده سیاست خارجی را از گرداب خارج و به سمت ساحل هدایت کرد، همچنین در پرتو هدایت رهبری و مردم موفق شد بعد از 12 سال پرونده هسته‌ای را حل و فصل نماید؛ همچنین دولت بداند مردم شرایط کشور را درک می کنند اما بی صبرانه منتظر حل مشکلات معیشتی و اقتصادی هستند.

وی تصریح کرد:‌ درعرصه فرهنگی و اجتماعی نیز گرچه بارقه امید ونجات در جامعه طنین انداز شد، اما با رسیدن به کمال مطلوب به ویژه حل دغدغه عموم مردم متدین در خصوص حجاب و عفاف همچنان فاصه داریم، مردم عزیز وهمکاران ارجمند با توجه نزدیک بودن انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی به چند نکته مهم اشاره می کنم؛ مسئولان باید بدانند انتظار مردم از آنها حرکت در مسیر امام و رهبری است، بنابراین هرگونه چراغ سبز به فتنه گران برای ورود به بدنه نظام عدول از مطالبات مردم و رهبری است.

سادات ابراهیمی با تاکید برحل مشکلات عدیده سیاسی، اجتماعی و اقتصادی جامعه، گفت:‌ بر همه گروه های سیاسی  کشور فرض است که با حفظ وحدت با محور قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری از هرگونه افراط و تفریط خودداری کنند و دولت باید با آغوش باز از پیشنهادات  و انتقادات سایر گروه های سیاسی استقبال کند.

وی تاکید کرد:‌ دولت، قوه قضاییه، مجلس شورای اسلامی و گروه های سیاسی باید همه انرژی خود در مسیر حل مشکلات مردم صرف کنند و با یک هم افزایی برنامه‌ریزی شده و هدفمند به داد ملت برسند، پرداختن به امور سیاسی و گروهی و نادیده گرفتن مشکلات موجود کشور گناهی نابخشودنی است.

این نماینده مردم درمجلس نهم در تذکری به وزیر کشور، گفت: تقاضا دارم نسبت به ارتقاء‌ شهرک ها و روستاهای علم الهدی اقدام شود.

سادات ابراهیمی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، افزود: نسبت به پرداخت مطالبات فرهنگیان و ارتقاء سطح معیشت آنان و بازنشستگان اقدام شود.

وی در تذکری به وزیر نیرو، افزود:‌ تقاضا دارم نسبت به پیشگیری از عوارض سد تخریبی گتوند اقدام عاجل نموده و سهم 30 درصد مشارکت کشاورزان در شبکه های 1 و 2 مشمول بخشودگی دولت قرار دهد.

سادات ابراهیمی به وزیر جهاد کشاورزی به دلیل عدم پرداخت به موقع خسارت بیمه گندم تذکر داد و تقاضا کرد اجرای پروژه های آبیاری و زهکشی دشت بزرگ اقدام شود.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی، تصریح کرد:‌ تکمیل چهاربانده کردن محور اهواز، شوشتر، گتوند و دزفول مدنظر دولت قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet