هدر موبایل
1394/10/22 14:34:01
سرویس سیاسی
دهدشتی تصریح کرد:

روند رسیدگی به پرونده مرتضوی امیدوارکننده است/انتقاد از عدم دعوت اعضای کمیته تحقیق و تفحص به دادگاه

عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به مستنداتی که در تحقیق و تفحص ارائه دادیم قاعدتا باید دادگاه رای منطقی به تخلفات مرتضوی ارایه دهد و البته به نظر می رسد دادگاه به همین سمت پیش می رود.
روند رسیدگی به پرونده مرتضوی امیدوارکننده است/انتقاد از عدم دعوت اعضای کمیته تحقیق و تفحص به دادگاه عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به مستنداتی که در تحقیق و تفحص ارائه دادیم قاعدتا باید دادگاه رای منطقی به تخلفات مرتضوی ارایه دهد و البته به نظر می رسد دادگاه به همین سمت پیش می رود. https://cdn.icana.ir/d/019/43743.jpg روند,رسیدگی,به,پرونده,مرتضوی,امیدوارکننده,است/انتقاد,از,عدم,دعوت,اعضای,کمیته,تحقیق,و,تفحص,به,دادگاه Icana

حسین دهدشتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره روند رسیدگی به پرونده مرتضوی گفت: با توجه به شناختی که از رییس دادگاه مرتضوی داریم، وی شخصی مستقل است و مسایل را با جدیت پیگیری می کند و امیدواریم نتایج مثبتی نیز حاصل شود.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  پرونده تامین اجتماعی نیز به دلیل وسیع بودن ابعاد ماجرا طولانی شده و بیش از 2 سال از آن گذشته است اما به نظر می رسد روند رسیدگی به این پرونده با توجه قاضی جدید مطلوب است و مسایل با جدیت پیش می رود.

وی تصریح کرد: با توجه به مستداتی که در تحقیق و تفحص ارایه دادیم قاعدتا باید دادگاه رای منطقی به تخلفات مرتضوی ارایه دهد و البته به نظر می رسد دادگاه به همین سمت پیش می رود.

 نماینده مجلس نهم در عین حال تصریح کرد: تحقیق و تفحص هایی که در مجلس در مورد پرونده های مختلف انجام می شود به قوه قضاییه ارجاع می شود اما دیگر قوه قضاییه از مجلس دعوت نمی کند؛در حالیکه با توجه به مدعی بودن اعضای کمیته تحقیق و تفحص می بایست زمانیکه تحقیقی از مجلس به قوه قضاییه ارجاع می شود برخی اعضای کمیته نیز برای پیگیری پرونده به قوه قضاییه دعوت شوند.

عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی افزود: زمانیکه گزارشی از کمیته تحقیق و تفحص به قوه قضاییه می رود ارتباط کاملا قطع می شود در حالیکه باید مستمرا این ارتباط تا حصول نتیجه برقرار باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet