هدر موبایل
1394/10/25 11:15:00
سرویس اقتصادی
قاضی پور تاکید‌کرد:

پرهیز از ذوق‌زدگی در انعقاد‌قرارداد‌اقتصادی با هیات‌های خارجی/ضرورت بکارگیری تکنولوژی های جدید خارجی در صنعت

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به نزدیک شدن به زمان رفع تحریم‌های اقتصادی نباید بصورت عجولانه اقدام به انعقاد قرارداد اقتصادی با هیات های تجاری خارجی کرد.
پرهیز از ذوق‌زدگی در انعقاد‌قرارداد‌اقتصادی با هیات‌های خارجی/ضرورت بکارگیری تکنولوژی های جدید خارجی در صنعت عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به نزدیک شدن به زمان رفع تحریم‌های اقتصادی نباید بصورت عجولانه اقدام به انعقاد قرارداد اقتصادی با هیات های تجاری خارجی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/65446.jpg پرهیز,از,ذوق‌زدگی,در,انعقاد‌قرارداد‌اقتصادی,با,هیات‌های,خارجی/ضرورت,بکارگیری,تکنولوژی,های,جدید,خارجی,در,صنعت, Icana

نادرقاضی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره سفر هیات های اقتصادی خارجی به کشور گفت: انجام مبادلات اقتصادی با خارجی‌ها باید به جذب سرمایه گذاری خارجی منتهی شود تا بتوان تسریع در روند توسعه اقتصادی کشور ایجاد کرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید توجه داشت بطور طبیعی کسب سود از اهداف مهم هیات های تجاری خارجی برای تقویت ارتباط با ایران است بنابراین باید مسئولان کشور نیز با لحاظ تمامی جوانب شرایطی را فراهم کنند که فعالان اقتصادی بتوانند از این شرایط استفاده کنند.  

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: با توجه به نزدیک شدن به زمان رفع تحریم های اقتصادی نباید بصورت عجولانه اقدام به انعقاد قرارداد اقتصادی با هیات های تجاری خارجی کرد.

 

لزوم دقت نظر در انعقاد قرارداد با خارجی ها در پسابرجام

قاضی پور افزود: تجربیات اعمال تحریم ها از سوی دشمنان باعث شده در زمنیه انعقاد قرارداد با خارجی‌ها دقت نظر بیشتری داشته باشیم و نباید کم توجهی ها به برخی از قراردادهای تجاری که در گذشته انجام شده، تکرار شود تا شرکت های ایرانی از این بابت زیان ببینند.

وی گفت: همکاری با هیات های تجاری خارجی باید در راستای تسریع در نیل به هدف تقویت تولید ملی و اقتصاد مقاومتی باشد و در این رابطه سعی شود تکنولوژی ها جدید خارجی استفاده کرد.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یادآور شد: باید براساس کار کارشناسی از انعقاد قراردادهای اقتصادی با خارجی‌ها که در راستای تقویت تولید ملی نیست؛جلوگیری کرد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet