ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/10/27 23:57:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
/برجام به فرجام رسید/

تاجگردون: رفع تحریم نشانگر حقانیت ایران است

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی رفع تحریم‌ها را نشانه حقانیت ایران دانست و گفت که دولت باید مراقبت کند تا در مسیر اجرای برجام ار آسیب نشویم.
تاجگردون: رفع تحریم نشانگر حقانیت ایران است رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی رفع تحریم‌ها را نشانه حقانیت ایران دانست و گفت که دولت باید مراقبت کند تا در مسیر اجرای برجام ار آسیب نشویم. https://cdn.icana.ir/d/019/42957.jpg تاجگردون:,رفع,تحریم,نشانگر,حقانیت,ایران,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ غلامرضا تاجگردون اظهار کرد: اجرایی شدن برجام نشان داد مراحل مذاکرات تا توافق و نهایتا مصوبه مجلس از یک روند هماهنگی برخوردار بوده و امیدواریم در ادامه هم همینطور جلو برویم.

وی افزود: در هر صورت برجام به فرجام رسید و اجرایی شد و دیوار تحریم برداشته شد که این امر نشان دهنده حقانیت ایران است و این‌که تحریم‌ها علیه ایران ظالمانه بوده و حالا حق مردم ادا می‌شود.

وی یادآور شد: رفع تحریم‌ها می‌تواند در میان‌مدت و بلندمدت موجب بهبود زندگی مردم شود. دولت هم باید تلاش کند مردم مزه مقاومت‌شان را زودتر بچشند.

به گزارش ایسنا؛ تاجگردون در پایان خاطرنشان کرد: البته دولت باید همزمان مراقبت کند که در مسیر اجرای برجام دچار آسیب نشویم و غرب هوس پیاده سازی تمایلاتش را نداشته باشد.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet