هدر موبایل
1394/10/27 11:15:36
سرویس اقتصادی
ثروتی:

پارسیان یکی از گزینه‌ها برای واگذاری موسسه‌ ثامن‌الحجج/عزم بانک مرکزی برای ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی بیشتر شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید بر ضرورت عزم بیشتر بانک مرکزی برای ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی،گفت: بانک پارسیان یکی از گزینه‌ها برای واگذاری موسسه‌ ثامن‌الحجج (ع)است.
پارسیان یکی از گزینه‌ها برای واگذاری موسسه‌ ثامن‌الحجج/عزم بانک مرکزی برای ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی بیشتر شود عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید بر ضرورت عزم بیشتر بانک مرکزی برای ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی،گفت: بانک پارسیان یکی از گزینه‌ها برای واگذاری موسسه‌ ثامن‌الحجج (ع)است. https://cdn.icana.ir/d/019/124768.jpg پارسیان,یکی,از,گزینه‌ها,برای,واگذاری,موسسه‌,ثامن‌الحجج/عزم,بانک,مرکزی,برای,ساماندهی,بازار,غیرمتشکل,پولی,بیشتر,شود Icana

موسی‌الرضا ثروتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فعالیت غیرقانونی موسسه غیرمجاز ثامن‌الحجج(ع)، از تصمیم بانک مرکزی برای تعیین تکلیف این موسسه خبر داد و گفت: در صورتی که بانک مرکزی در خصوص تعیین تکلیف این موسسه عزم جدی داشته باشد مشکل سپرده‌گذاران رفع خواهد شد.

 

بانک پارسیان به عنوان یکی از گزینه‌ها برای واگذاری موسسه ثامن‌الحجج

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بانک پارسیان به عنوان یکی از گزینه‌ها برای واگذاری موسسه ثامن‌الحجج به آن مطرح شده است، تصریح کرد: واگذاری صرف این موسسه به یک بانک نمی‌تواند مشکل آن را رفع کند؛بلکه باید تدبیر درستی در این زمینه اتخاذ شود.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: تلاش بانک مرکزی برای ساماندهی بازار غیرمتشکل بانکی باید بیش از پیش باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet