ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/10/29 13:35:40
سرویس صحن
کیائی نژاد در نطق میان دستور:

اجرای عدالت در حد شعار باقی ماند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه اجرای عدالت در حد شعار بوده، تصریح کرد: اغلب شعار عدالت سر داده اند؛ ولی متاسفانه در عمل خبری نیست.
اجرای عدالت در حد شعار باقی ماند عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه اجرای عدالت در حد شعار بوده، تصریح کرد: اغلب شعار عدالت سر داده اند؛ ولی متاسفانه در عمل خبری نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/45473.jpg اجرای,عدالت,در,حد,شعار,باقی,ماند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مفید کیائی نژاد در نشست علنی امروز ( سه شنبه 29 دی  ) در نطق میان دستور خود ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد با سعادت یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام حسن عسکری ( ع )، گفت: دولت هایی  که می آیند و می روند همگی شعار عدالت را سر می دهند اما با کمال تاسف باید گفت که فقط در حد شعار است و در عمل خبری نیست؛  در واقع " دو صد گفته چون نیم کردار نیست "

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد  در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تا رسیدن به حکومت علوی فاصله زیاد است، ادامه داد: اگر مسیر این حکومت مسیر حکومت علوی است که هست، فاصله خیلی زیاد است  و باید سعی کنیم که  فاصله ها را کمتر کنیم؛ مگر غیر از این است که الگوی ما حضرت علی ( ع ) است که درهمان چند صباح، حکومت را آن هم برای برقراری عدالت وگرفتن حق مظلوم از ظالم به دست گرفت.

این نماینده مردم در مجلس نهم، افزود: باید پیشوای عادل جامعه خود را با مردم ناتوان، همسو کند تا درک کند آنها چه می کشند، هر چند به تعبیر مقام معظم رهبری ما می رویم به طرف حکومت عدل علی ( ع ) ولی  هنوز خیلی کار داریم که به آنجا برسیم در این راستا خود حضرت علی ( ع ) نیز فرمود شما که نمی توانید مثل من باشید، لاکن در این چهار چیز مرا یاری کنید.

وی ادامه داد: مرا یاری کنید در  پرهیزکاری، اجتهاد و حجت، راه دین و پیشبرد اهداف عالی اسلام، عفت و پاکدامنی و  صداق و راستی در گفتار، البته راستی در گفتار صادقانه با مردم سخن گفتن، وعده های پوچ و بیهوده به مردم ندادن و واقعا به فکر مردم بودن است.

وی با یاآوری انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی، گفت:  لازم می دانم به عنوان تذکر به تعبیر امام ( ره ) چند نکته ای را ذکر کنم، انتخابات امتحانات است هم برای منتخَبین و هم برای منتخِبین، اما منتخَبین با چه انگیزه ای مطرح شده اند و منتخِبین چه کسانی را انتخاب می کنند؟

 کیایی نژاد، ادامه داد: باز هم از فرمایشات امام ( ره )  بگویم ؛ توجه داشته باشید رئیس جمهور و وکلای مجلس از طبقه ای باشند که محرومیت و مظلومیت مستضعفان و محرومان جامعه را لمس نموده و در فکر دفاع از آنان باشند نه از سرمایه داران، زمین خواران و صدرنشینان مرفه و غرق در لذات و شهوات که تلخی محرومیت و رنج گرسنگان و پابرهنگان را نمی توانند درک کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،  افزود: یا به تعبیر مقام معظم رهبری، ما مجلسی می خواهیم که در مقابل دشمنان بایستد، شجاع، مستقل و آزاد باشد و حرفا و مواضع مجلس را بیان کند؛ که این مجلس با مجلسی که درمسائل گوناگون حرفای دشمن را تکرار می کند از زمین تا آسمان تفاوت دارد؛ امیدواریم که مردم از عهده این امتحان چون امتحانات دیگر  سرافراز برآمده و دشمن مایوس را مایوس تر نمایند.

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بنا بود تذکراتی به مسئولان اجرایی کشور بدهم ولی چون تذکرات قبلی هیچکدام عملیاتی نشد، از دادن تذکر خودداری می کنم.

عضو کمسیون فرهنگی مجلس در پایان یادآور شد: از مردم حوزه انتخابیه خود و همچنین سردار اکبریان و دکتر کولویند همکاران هم استانی به لحاظ محبت هایی که در طی این مدت نسبت به خدمتگذار خود داشته اند تشکر و بابت آنکه باید و شاید نتوانستم به وظیفه خود عمل کنم، عذرخواهی می نمایم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet