هدر موبایل
1394/10/29 16:09:07
سرویس سیاسی
محسنی ثانی با تقدیر از تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) مطرح کرد؛

اشراف اطلاعاتی ایران عامل خنثی سازی توطئه دشمنان برای نا امنی در کشور

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش و ایثار سربازان گمنام امام زمان (عج) سبب شده تا دلارها و اقدامات توطئه آمیز برخی از کشورهای مرتجع منطقه علیه ایران به سرانجام نرسد.
اشراف اطلاعاتی ایران عامل خنثی سازی توطئه دشمنان برای نا امنی در کشور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش و ایثار سربازان گمنام امام زمان (عج) سبب شده تا دلارها و اقدامات توطئه آمیز برخی از کشورهای مرتجع منطقه علیه ایران به سرانجام نرسد. https://cdn.icana.ir/d/019/71979.jpg اشراف,اطلاعاتی,ایران,عامل,خنثی,سازی,توطئه,دشمنان,برای,نا,امنی,در,کشور Icana

محمدرضا محسنی ثانی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ناکامی فعالیت برخی از کشورهای منطقه برای ایجاد نا امنی در ایران، اظهار داشت: برخی از کشورهای مرتجع منطقه تغییر سیاستی را اعمال کرده اند تا به صورت نیابتی اهداف آمریکا را پیگیری کنند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به علت این تغییر سیاست، بیان کرد: شکست های پی در پی رژیم صهیونیستی از محور مقاومت در جنگ هایی که انجام شده، ذلت هایی را برای آمریکا و هم پیمانانش در پی داشته است که در نتیجه شاهد این تغییر سیاست هستیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه در حال حاضر عربستان سعودی اقداماتی را انجام می دهد که در گذشته رژیم صهیونیستی انجام می داد، تاکید کرد: عربستان سعودی با تمام توان با جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف وارد مبارزه شده است.

وی با بیان اینکه موضوعی که در این زمینه باید مورد توجه قرار گیرد این است که اقدامات خرابکارانه کشورهای منطقه نتوانسته ایران را نا امن کند، افزود: اشراف اطلاعاتی دستگاه های اطلاعاتی کشور در این زمینه موثر است که توانسته در داخل و خارج همه توطئه ها را خنثی کند.

محسنی ثانی تصریح کرد: تلاش و ایثار سربازان گمنام امام زمان (عج) سبب شده تا دلارها و اقدامات توطئه آمیز برخی از کشورهای مرتجع منطقه علیه ایران به سرانجام نرسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet