هدر موبایل
1394/11/04 10:56:00
سرویس اقتصادی
احمدی مطرح کرد:

بهبود وضعیت بورس در پسابرجام/ امنیت اقتصادی تاثیرات بسیارمثبتی در بازار و شاخص های بورس دارد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می شود که در کل با گذشت زمان بیشتر از زمان رفع تحریم ها، فضا برای رونق و بهبود بازار بورس و رشد اقتصادی کشور فراهم می شود.
بهبود وضعیت بورس در پسابرجام/ امنیت اقتصادی تاثیرات بسیارمثبتی در بازار و شاخص های بورس دارد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می شود که در کل با گذشت زمان بیشتر از زمان رفع تحریم ها، فضا برای رونق و بهبود بازار بورس و رشد اقتصادی کشور فراهم می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/66551.jpg بهبود,وضعیت,بورس,در,پسابرجام/,امنیت,اقتصادی,تاثیرات,بسیارمثبتی,در,بازار,و,شاخص,های,بورس,دارد Icana

علی محمد احمدی درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره شرایط بازار بورس در پساتحریم گفت: باید پذیرفت تقویت امنیت اقتصادی تاثیرات بسیار مثبتی در بازار و شاخص های بورس کشور به همراه دارد.

نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همزمان با اعلام رفع تحریم ها شاخص های بورس کشور با رشد روبرو شدند که بیانگر بخشی از تاثیرات اقتصادی حاصل از اجرای برجام است.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: باید توجه داشت عمدتا شرکت هایی که از ضریب تکنولوژی بالایی برخوردارند نیاز به تعاملات بین المللی و همچنین تبادلات مالی بالا دارند.

 

افقی روشن برای شرکت های بورسی

احمدی افزود: شرکت های مانند کشتیرانی،بطور مستقیم و غیرمستقیم تحت تاثیر تحریم های اقتصادی دشمنان بودند که با توجه به رفع تحریم ها،افق و دورنمای مثبتی فراروی این شرکت ها و اقتصاد کشور قرار می گیرد.

وی گفت: در پساتحریم با یک دوره انتقالی روبرو خواهیم بود که در این دوره، آرام آرام بحث های مبادلات مالی و بین المللی و ورود تکنولوژی های جدید به شرکت های داخلی صورت خواهد گرفت که زمینه ساز تسریع در رونق اقتصادی خواهد بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود:  پیش بینی می شود علی رغم اینکه بخشی از تاثیرات رفع تحریم ها در اقتصاد از بعد تاثیرات فضای روانی است؛اما در کل با گذشت زمان بیشتر از زمان رفع تحریم ها، فضا برای رونق بورس و رشد اقتصاد کشور فراهم می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet