هدر موبایل
1394/11/04 12:02:50
سرویس سیاسی
خدایی سوری:

توان نیروهای اطلاعاتی ایران سبب سردرگمی نیروهای تروریستی و تکفیری شده است

عضو کمیسوین امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: توان نیروهای اطلاعاتی ایران سبب سردرگمی نیروهای تروریستی و تکفیری شده است چون آن ها توانسته اند تا کنون در بسیاری از کشورهای جهان عملیات تروریستی انجام دهند ولی در ایران عاجز هستند.
توان نیروهای اطلاعاتی ایران سبب سردرگمی نیروهای تروریستی و تکفیری شده است عضو کمیسوین امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: توان نیروهای اطلاعاتی ایران سبب سردرگمی نیروهای تروریستی و تکفیری شده است چون آن ها توانسته اند تا کنون در بسیاری از کشورهای جهان عملیات تروریستی انجام دهند ولی در ایران عاجز هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/63371.jpg توان,نیروهای,اطلاعاتی,ایران,سبب,سردرگمی,نیروهای,تروریستی,و,تکفیری,شده,است Icana

حجت اله خدایی سوری در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان اینکه فضائی که در چند سال اخیر شاهد آن هستیم به این دلیل است که عده ای می خواهند کشورهای خاور میانه و مسلمانان دچار مشکلاتی شوند، اظهار داشت: بعضی از کشورها با تجهیز گروه های افراطی تکفیری که به نام دین و فرقه گرایی شکل گرفته اند، وضعیت جدیدی را در منطقه ایجاد کرده اند.

نماینده مردم سلسلفه و دلفان در مجلس شورای  اسلامی بیان کرد: در 4 سال گذشته به عنوان نمونه می توان از درگیری های موجود در سوریه، عراق، بحرین، یمن، افغانستان و پاکستان نام برد که متاسفانه عده ای از کشورهای منطقه به دنبال ایجاد این تنش ها هستند.

عضو کمیسوین امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از کشورهای منطقه که به دنبال آشوب در این حوزه هستند، ادامه داد: این کشورها به عنوان ابزاری در اختیار غرب، آمریکا و اسرائیل عمل می کنند.

خدائی سوری با بیان اینکه در چند سال گذشته با توجه به رشد داعش و گروه های تکفیری به دنبال ایجاد نا آرامی در ایران هستند، گفت: تا کنون بارها برای رسیدن به اهداف توطئه آمیز خود، در خارج از کشور برنامه ریزی و طراحی کرده اند تا با استفاده از گروه های تروریستی بتوانند در ایران یک نا امنی را ایجاد کنند.

وی افزود: الحمدلله تاکنون نتوانسته اند در ایران ناامنی به وجود آورند که این امنیت به دلیل لطف خدا، هوشیاری مردم و تلاش نیروهای امنیتی و اطلاعاتی به دست آمده است.

عضو کمیسوین امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بسیاری از مواقع سرویس های اطلاعاتی کشورهای غربی و منطقه دست نیاز به سمت نیروهای اطلاعاتی ایران دراز می کنند، تصریح کرد: این توان نیروهای اطلاعاتی ایران سبب سردرگمی نیروهای تروریستی و تکفیری شده است چون آن ها توانسته اند تا کنون در بسیاری از کشورهای جهان عملیات تروریستی انجام دهند ولی در ایران عاجز هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet