هدر اصلی
1394/11/06 09:04:55
سرویس سیاسی
حسینی:

آمریکا به دنبال تضعیف عربستان است/تاریخ مصرف آل سعود برای کاخ سفید گذشت

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصریح کرد:آل سعود تقاص اعتماد و اتکا به کاخ سفید را پس می دهد.
آمریکا به دنبال تضعیف عربستان است/تاریخ مصرف آل سعود برای کاخ سفید گذشت عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصریح کرد:آل سعود تقاص اعتماد و اتکا به کاخ سفید را پس می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/112993.jpg آمریکا,به,دنبال,تضعیف,عربستان,است/تاریخ,مصرف,آل,سعود,برای,کاخ,سفید,گذشت Icana

سید باقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص اظهارات رهبران انصارالله یمن مبنی بر حمایت آمریکا از ائتلاف عربستان علیه یمن نشانگر نقش آمریکا در تجاوز به یمن است، اظهار داشت: در این موضوع شکی نیست و همه درگیری های بین مسلمانان با محوریت آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عربستان به عنوان عامل آمریکا و رژیم صهیونیستی فعالیت می کند، بیان کرد: تمام نقشه هایی که بر علیه مسلمانان به کار گرفته می‌شود را آمریکا و رژیم صهیونیستی طراحی کرده‌اند.

عضو‌کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ائتلاف ضد داعش آمریکا در سوریه نیز در جهت تقویت تروریسم است، ادامه داد: در حالی که اقدامات ضد داعش روسیه بسیار موثر بوده است ولی ائتلاف ضد داعش آمریکا هیچ اثر مثبتی نداشته است.

حسینی با اشاره به اینکه محور اصلی ایجاد نا آرامی در منطقه، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند و عربستان و هم پیمانانش نیز به عنوان عوامل اجرائی آن‌ها فعالیت می‌کنند، گفت: عللی که عربستان اینگونه فعالیت می‌کند، گرایش‌های خاصی است که در بین مسئولان این کشور وجود دارد.

وی با بیان اینکه آمریکا به دنبال تضعیف عربستان است، تصریح کرد: آمریکا احساس می‌کند که عربستان تهدیدی هست و در ادامه تاریخ مصرفش می‌گذرد با وارد کردن عربستان به این نوع مسائل به دنبال ایجاد تنش در بین مسئولان این کشور است تا با ایجاد نارضایتی در بین مردم و‌ بخشی از مسئولان عربستانی، کشور سعودی را رو به انحطاط ببرد.

عضو‌کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: هر کشوری که به آمریکا اعتماد کند متضرر خواهد شد و این ضرر نیز برای عربستان حتمی خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet