هدر موبایل
1394/11/06 16:15:49
سرویس فرهنگی
نجف نژاد خبر داد:

بررسی علل ناکامی تیم فوتبال امید در جلسه فراکسیون ورزش با حضور کفاشیان و هاشمی

رئیس فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به دغدغه نمایندگان نسبت به رقابت‌های المپیک گفت: علی کفاشیان و کیومرث هاشمی باید نسبت به ادامه ناکامی ۴۴ ساله تیم ملی فوتبال امید کشورمان پاسخگو باشند.
بررسی علل ناکامی تیم فوتبال امید در جلسه فراکسیون ورزش با حضور کفاشیان و هاشمی رئیس فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به دغدغه نمایندگان نسبت به رقابت‌های المپیک گفت: علی کفاشیان و کیومرث هاشمی باید نسبت به ادامه ناکامی 44 ساله تیم ملی فوتبال امید کشورمان پاسخگو باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201601107170414142.jpg بررسی,علل,ناکامی,تیم,فوتبال,امید,در,جلسه,فراکسیون,ورزش,با,حضور,کفاشیان,و,هاشمی Icana

مقداد نجف‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از بی تدبیری مسئولان ورزشی کشور برای اتخاذ رویکردی جهت پیشرفت تیم ملی امید فوتبال کشورمان و راهیابی به رقابت‌های جهانی المپیک، گفت: فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک با هماهنگی و چاره اندیشی می توانستند شرایط مطلوب تری برای این تیم فراهم کنند تا در جریان حضور در رقابت‌های المپیک ناکام نمانیم.

نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: تیم ملی امید کشورمان بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت و باخت سنگین آن در دقایق پایانی حکایت از شرایط مناسب این تیم اما فراهم نبودن کامل آمادگی آن بود که با اندکی توجه می توانست کامل شود.

وی افزود: تیم ملی امید کشورمان پتانسیل حضور در رقابت‌های بین المللی را داشت و می توانست به راحتی از گروه خود صعود کند لذا به نظر می رسد سرمربی تیم توانست تلاش خود را بکند صرفا نیاز به اندکی توجه مسئولان ورزشی بود که متأسفانه بی توجهی شد.

نجف نژاد ادامه داد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به حضور تیم های ملی کشورمان در رقابت های بین المللی دغدغه مند هستند و تأکید دارند مسئولان ورزشی کشور در آستانه برگزاری هر رقابت بین المللی برنامه ویژه ای تدارک دیده و اعتبارات را با اولویت برگزاری و آماده سازی تیم ها تخصیص دهند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: حال که متأسفانه حضور تیم ملی امید فوتبال کشورمان را در بازی‌های المپیک 2016 از دست دادیم قصد داریم در این فراکسیون تشکیل جلسه دهیم و رؤسای فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک را فراخوانده ایم تا ضمن پاسخگویی درباره عدم صعود تیم ملی فوتبال امید کشور به المپیک، بحث و بررسی نسبت به سایر رقابت ها و دریافت گزارش عملکرد این نهادها داشته باشیم.

به گزارش خانه ملت، تیم ملی فوتبال امید ایران با شکست سنگین 3 بر صفر در برابر ژاپن از مسابقات انتخابی المپیک حذف شد. گفتنی است 44 سال است این تیم نتوانسته سهمیه حضور در رقابت‌های بین‌المللی المپیک را کسب کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet