هدر موبایل
1394/11/10 15:01:00
سرویس سیاسی
خدائی سوری تشریح کرد:

چشم انداز جدید روابط ایران و اتحادیه اروپا/ اتحادیه اروپا به سبب عدم همگرایی با ایران متضرر شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا تا امروز سیاست های اتحادیه اروپا در منطقه و عدم همگرایی با ایران سبب شده است تا ضررهای فراوانی را متحمل شوند.
چشم انداز جدید روابط ایران و اتحادیه اروپا/ اتحادیه اروپا به سبب عدم همگرایی با ایران متضرر شده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا تا امروز سیاست های اتحادیه اروپا در منطقه و عدم همگرایی با ایران سبب شده است تا ضررهای فراوانی را متحمل شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/63371.jpg چشم,انداز,جدید,روابط,ایران,و,اتحادیه,اروپا/,اتحادیه,اروپا,به,سبب,عدم,همگرایی,با,ایران,متضرر,شده,است Icana

حجت الله خدائی سوری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص آغاز گفت‌وگوهای بین ایران و اتحادیه اروپا در اوایل اسفند ماه در تهران، اظهار داشت: اتحادیه اروپا نباید دنباله رو سیاست های آمریکا در منطقه باشد و نیاز است که در این زمینه بازنگری جدی انجام دهد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پس از برجام نیز حسن نیت و صداقت ایران ثابت شده و بهتر است که اتحادیه اروپا در سیاست های منطقه ای خود از سیاست های ایران، الگو بگیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعا تا امروز سیاست های اتحادیه اروپا در منطقه و عدم همگرایی با ایران سبب شده است تا ضررهای فراوانی را متحمل شوند.

خدائی سوری با اشاره به اینکه اتحادیه اروپا باید از اتفاقاتی که اخیرا افتاده است درس عبرت بگیرد، گفت: ضمن اینکه اتحادیه اروپا در روابط خود نسبت به ایران تجدید نظر کند، باید روابط توام با حسن همکاری در قبال ایران و عدم دخالت در منطقه را در پیش گیرد.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران به نحو احسن در مقابل تحریم ها ایستادگی کرده است، افزود: با توجه به فضای جدیدی که به وجود آمده به نفع اتحادیه اروپا است که سطح روابط سیاسی و اقتصادی خود با ایران را افزایش و روش های گذشته خود را اصلاح کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet