خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/11/13 09:41:35
سرویس اقتصادی
پور ابراهیمی:

پرداخت بدهی مالباختگان موسسه مالی ثامن الحجج از سپرده های اندک شروع می شود

عضو شورای پول و اعتبار با اشاره به تصمیم گیری نهایی در خصوص پرداخت سپرده مالباختگان موسسه مالی ثامن الحجج(ع) گفت: پرداخت بدهی مالباختگان موسسه مالی ثامن الحجج(ع) از سپرده های اندک شروع می شود.
پرداخت بدهی مالباختگان موسسه مالی ثامن الحجج از سپرده های اندک شروع می شود عضو شورای پول و اعتبار با اشاره به تصمیم گیری نهایی در خصوص پرداخت سپرده مالباختگان موسسه مالی ثامن الحجج(ع) گفت: پرداخت بدهی مالباختگان موسسه مالی ثامن الحجج(ع) از سپرده های اندک شروع می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201601105350823226.jpg پرداخت,بدهی,مالباختگان,موسسه,مالی,ثامن,الحجج,از,,سپرده,های,اندک,شروع,می,شود Icana

محمدرضا پور ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصمیم گیری نهایی در خصوص پرداخت سپرده مالباختگان موسسه مالی ثامن الحجج(ع) گفت:در فاز اول این پرداخت ها از سپرده های کم تا مبلغ 10 میلیون تومان پرداخت می شود.

نماینده مردم کرمان و راور و عضو شورای پول و اعتبار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:در فازهای بعدی مبالغ کلان تر پرداخت می شود، و بر اساس آمار 70 درصد سپرده ها تا مبلغ 10 میلیون تومان در این موسسه سپرده گذاری کرده اند و 30 درصد مربوط به مبالغ بیشتر است.

لازم به ذکر است که در ابتدای هفته جاری جمعی از مالباختگان این موسسه در اعتراض به بازنگردانده شدن سپرده هایشان در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

یکی از مالباختگان به خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت که پس از اعتراض های فراوان در مقابل بانک مرکزی و نهاد ریاست جمهوری اعلام شده که تنها سپرده مالباختگانی که سپرده آنها بین 3 تا 10 میلیون است،پرداخت می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet