هدر اصلی
1394/11/13 12:38:07
سرویس صحن
موسوی نژاد در نطق میان دستور:

ولایت پذیری و تبعیت از ولایت به شعار دادن نیست

نماینده مردم دشتستان در مجلس با بیان اینکه ولایت پذیری و تبعیت از ولایت به شعار دادن نیست، گفت: امروز ولایتمداری در عمل به فرامین ولی امر مسلمین است.
ولایت پذیری و تبعیت از ولایت به شعار دادن نیست نماینده مردم دشتستان در مجلس با بیان اینکه ولایت پذیری و تبعیت از ولایت به شعار دادن نیست، گفت: امروز ولایتمداری در عمل به فرامین ولی امر مسلمین است. https://cdn.icana.ir/d/019/122476.jpg ولایت,پذیری,و,تبعیت,از,ولایت,به,شعار,دادن,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمهدی موسوی نژاد در نشست علنی امروز ( سه شنبه 13 بهمن ) در نطق میان دستور ضمن تبریک ایام الله دهه فجر به همه فجرآفرینان خصوصا مقام معظم رهبری و خانواده های معزز شهیدان، ایثارگران و جانبازان، گفت: به برادرانم وصیت می کنم سنگر مسجد و مدرسه را خالی نکنند و از جوانان میهن خواهش دارم هوشیار باشند و تحت تاثیر تهاجم فرهنگی شرق و غرب قرار نگیرند ( شهید سید حسن مهدیان از روستای بشیرآباد )

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری گزیده ای از سخن های گهربار معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( ره )، گفت: امام (ره) تاکید کردند که  " همه مدیران، کارگزاران، رهبران، کارگزاران و روحانیون نظام با حکومت عدل موظفند که با فقرا و مستمندان حشر و نشر، جلسه، مراوده، معارفه و رفاقت داشته باشند نه با  متمکنین و مرفهین."

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: خدا نیاورد آن روزی که سیاست ما و سیاست مسئولان کشور،  پشت کردن به دفاع از محرومین و روی آوردن به حمایت از سرمایه داران شود و اغنیا و ثروتمندان از اعتبار و عنایت بیشتری برخوردار شوند.

وی افزود: دولتمردان، نمایندگان، کارگزاران نظام، استانداران، مدیران کل، وزرا، شهرداران و مسئولان حکومتی و دولتی، 36 سال از انقلاب ما می گذرد بیایید خودمان و عملکردمان را مورد  ارزیابی قرار دهیم.

موسوی نژاد با بیان اینکه ولایت پذیری و تبعیت از ولایت فقط به شعار دادن نیست، گفت: امروز ولایتمداری در عمل به فرامین ولی امر مسلمین است، نیاز رهبر انقلاب به شعارهای توخالی نیست، امروز نیاز این است که مو به مو به فرمایشات معظم له که شامل رسیدگی به محرومان، مستضعفان، مبارزه با فساد، تبعیض و بی عدالتی، رسیدگی به امور مردم، رفع گرفتاری ها، جلوگیری از اسراف و  تجمل گرایی،  مقابله جدی با دست اندازان بیت المال و پرهیز از رفتارهای متکبرانه و همچنین مردمی بودن مسئولان نظام است، عمل کنیم.

عضو کمیسیون انرژی در مجلس نهم، ادامه داد: اگر ما مسئولان اینگونه باشیم شعار " ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند " عینیت پیدا می کند، مسئولان کشور بدانند فساد، اختلاس و ظلم به مردم مستضعف و مظلوم در تضاد جدی با روح انقلاب است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس نهم، افزود: به فرموده امام مستضعفان همه شما به پشتیبانی ملت احتیاج دارید اگر روزی از پشتیبانی آنها محروم شوید کنار گذاشته می شوید و همچون رژیم شاهنشاهی ستمکار، به جای شما ستم پیشگان پست ها را اشغال می کند باید کوشش در جلب نظر ملت نماییم و از رفتار غیرانسانی و غیراسلامی دوری کنیم.

وی خواستار تخصیص بودجه بیشتر به استان های محروم در فصل بودجه ریزی شد وگفت: رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی همانطور که در جلسات متعدد با شما به خصوص در چندماه گذشته در خصوص نگاه متفاوت و ویژه تر به بودجه سال 95 دشتستان استان بوشهر متذکر شدم آنچه که می بایست در تخصیص اعتبار بودجه بندی استان های محروم بویژه استان بوشهر به دشتستان بزرگ مدنظر حضرت عالی و همکارانتان قرار گیرد، تغییر نوع نگاه و متفاوت تر از قبل به شهرها و روستاهای محروم بویژه استان بوشهر است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه دشتستان را می توان قطب کشاورزی جنوب کشور نامید، یادآور شد: بدون شک دشتستان را می توان به خاطر سیفی جات آن قطب کشاورزی جنوب کشور نامید و به اقرار تجار بین المللی اگر به خرمای کبکاب دشتستان توجه جدی شود خرمای اول خاورمیانه است.

موسوی نژاد ادامه داد: اگر می خواهید از وابستگی بودجه کشور به نفت رهایی پیدا کنید خرمای اعلای کبکاب دشتستان را دریابید.

وی افزود: این روزها کسی سعی بر آن دارد تا با نگاه یک جانبه و فراقانونی نهاد محترم شورای نگهبان را که پاسدار قانون اساسی و سند میثاق ملی کشور می باشد مورد حمله و هتک حرمت قرار دهد و جایگاه رفیع و اصل مهم قانون اساسی را در حد نگاه به رتبه بندی حزبی و جناحی تحویل دهد لذا هماهنگی در نقش ارزنده شورای نگهبان  به عنوان ناظر بیطرف انتخابات امری خداپسندانه و قانون مدارانه است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، خطاب به مسئولان وزارت نفت و استاندار بوشهر، گفت: از  چهار سال قبل در جهت ایجاد فضای اشتغال زایی در دشتستان تلاش های زیادی صورت گرفت و وزرای نفت هم در دولت سابق  هم در دولت فعلی تعهد کردند که پتروشیمی را در دشستان احداث کنند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس نهم، ادامه داد: دشتستانی که از خط لوله اتیلن غرب محروم است و کوچکترین استفاده ای از آن ندارد قرار بر این شد که از این فضا برای احداث پتروشیمی در دشتستان استفاده کنند ولی متاسفانه تا امروز عملیاتی نشده است.

وی ادامه افزود: مسئولان استان بوشهر و وزارت نفت باید جوابگو باشند که چرا بعد از 11 ماه هنوز زمین برای احداث این پتروشیمی اختصاص نداده اند.

موسوی نژاد گفت: در این ایام که کشتی انتخابات بار دیگر به حرکت درآمده و گردباد حضور ملت انقلابی ایران در حال لرزه انداختن بر اندام نحیف شده مستکبران زمان است مردم دیار مجاهدت، ایثار و روشن ضمیر دشتستان نیز، در حالی مشغول فراهم نمودن تمهیدات حضور پرشکوه خود هستند که عده ای سعی در عدم رعایت قاعده بازی و انجام دسیسه های پنهان و اعمال تخریبی بر علیه اینجانب می باشند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: در روزهای گذشته در زمانی که در حال انجام وظیفه خدمت رسانی در خانه ملت بودم باخبر شدم که عده ای با تخریب بی سابقه، پخش شب نامه و انجام اعمال خارج از مدار تقوا بنده را مورد لطف احساس خویش قرار دادند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، افزود: حال با تکیه بر ذات اقدس الهی و توجه امام عصر ( عج ) و پشتیبانی حمایت های بی دریغ مردم دشتستان و استان زرخیز بوشهر، قصد مطرح نمودن سوالی را از شما مردم دیارم دارم و آن این است که گناه من چیست که باید مورد ظلم و ستم قرار بگیرم؟ از کدامین اموال عمومی  تاراج کردم؟ کجا حقی از شما ضایع شده که فریاد برنیاوردم؟  در کدام صحنه اهانت به شما را تحمل کردم؟ از کدامین صندوق برای خود اندوختم که امروز باید مورد شماتت و سرزنش عده ای از خدا بی خبر قرار بگیرم.

موسوی نژاد، ادامه داد: می دانم که گناه من حرکت در خطوط انقلاب، شهدا، رهبری وخدمت صادقانه به مردم، مبارزه با جریان نفاق و فرصت طلب از دیدگاه کور و ابتر زالوصفتان است؛ اگر نه این گونه است بگذارید نیزه دار با نیزه تهمت بزند، شمشیردار با شمشیر افترا حمله ور شود و کماندار با کمان حرص و حسد تیر بیافکند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، افزود: مردم فهیم و بزرگوار دشتستان بدانند که به لطف خداوند متعال و حمایت ویژه شما در مجلس شورای اسلامی، هر وزارتخانه و ارگانی نام دشتستان بزرگ از جایگاه ویژه ای برخوردار است وهرجا دیدید دشتستان بزرگ استان بوشهر، مورد ظلم و بی عدالتی قرار گرفته با تمام تلاش ایستادگی کردیم. خداوند یارویاور جبهه حق و  عدالت خواهی و مبارزه با زر و زور و تزویر خواهد بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، ادامه داد: مردم فهیم دشتستان می دانند کسانی که این روزها کمر همت بسته اند تا موسوی نژاد را به هر طریقی زمین بزنند، کسانی که با کمال ناجوانمردی در جبهه نابرابر، با تمام قوا با سلاح های تخریب، تهمت و پرونده سازی علیه خدمتگزار مردم دشتستان می جنگند و در پی ابطال انتخابات دشستان بوده اند، فقط به دنبال دست اندازی و منافع خود هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet