هدر اصلی
1394/11/13 12:34:30
سرویس صحن

تذکر رسایی درباره جایگاه فقهای شورای نگهبان

نماینده مردم تهران در مجلس با یادآوری فرمایشات امام(ره) تأکید کرد: توهین به فقهای شورای نگهبان امری خطرناک است.
تذکر رسایی درباره جایگاه فقهای شورای نگهبان نماینده مردم تهران در مجلس با یادآوری فرمایشات امام(ره) تأکید کرد: توهین به فقهای شورای نگهبان امری خطرناک است. https://cdn.icana.ir/d/019/201601109867891924.jpg تذکر,رسایی,درباره,جایگاه,فقهای,شورای,نگهبان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حمید رسایی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 13بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: امروز چند مصوبه در مورد ایرادات شورای نگهبان داشتیم حال سوال من این است زمانی که در تریبون‌های رسمی این کشور صلاحیت شورای نگهبان زیر سوال می رود چرا امروز رئیس جلسه حتی یک کلمه در مورد این موضوع سخن نگفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با یادآوری سخنانی از حضرت امام خمینی(ره) تأکید کرد: توهین به فقهای شورای نگهبان امری خطرناک برای کشور و اسلام است؛ همیشه انحرافات به تدریج در یک رژیم وارد می شود و در آخر آن رژیم را ساقط می کند؛ همچنین ایشان می فرمایند هیچکس حق ندارد راجع به رأی شورای نگهبان یک کلمه سخن بگوید و اگر بگوید شورای نگهبان کذا است وی مفسد است و باید تحت تعقیب مفسد فی الارض قرار گیرد.

رسایی به سخنانی از سیداحمد خمینی فرزند حضرت امام خمینی(ره) تأکید کرد: ما منسوبین حضرت امام باید توجه داشته باشیم که فقط به علت نزدیکی با ایشان است که با ما مصاحبه می شود یا به ما احترام می شود؛ توجه کنیم که اگر امام نبودند هرگز کسی بدان صورت ما را نمی شناخت و با ما مصاحبه نمی کرد؛ پس من من نکنیم که ما هیچیم و باید توجه کنیم تا از انتساب ما به امام سوء استفاده نکنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم یادآور شد: آقای هاشمی رفسنجانی با صحبت های روز گذشته خود، التزام عملی به قانون اساسی و ولایت فقیه ندارد و قطعا باید در مورد این موضوع فکر شود./     

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet