هدر اصلی
1394/11/14 15:48:37
سرویس سیاسی
جعفرزاده ایمن آبادی:

دولت یازدهم به دنبال برگزاری انتخابات سالم و حداکثری است/استفاده از امکانات عمومی موجب جهت دار شدن انتخابات خواهد بود

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: استفاده از امکانات دولتی له یا علیه کاندیدایی علاوه بر اینکه به لحاظ شرعی حرام است موجب جهت دار شدن انتخابات خواهد بود.
دولت یازدهم به دنبال برگزاری انتخابات سالم و حداکثری است/استفاده از امکانات عمومی موجب جهت دار شدن انتخابات خواهد بود عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: استفاده از امکانات دولتی له یا علیه کاندیدایی علاوه بر اینکه به لحاظ شرعی حرام است موجب جهت دار شدن انتخابات خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201601106839532777.jpg دولت,یازدهم,به,دنبال,برگزاری,انتخابات,سالم,و,حداکثری,است/استفاده,از,امکانات,عمومی,موجب,جهت,دار,شدن,انتخابات,خواهد,بود Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه نباید کسی از امکانات عمومی و دولتی که در اختیار دستگاههای دولتی است له یا علیه کسی در انتخابات استفاده کند گفت: متاسفانه در سنوات گذشته و در برخی دولت ها له یا علیه کاندیداها از اینگونه امکانات استفاده می شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: در دولت فعلی چنین موضوعی که مردم نیز نسبت به آن حساس هستند رعایت می شود و شواهد نشان می دهد دولت به دنبال برگزاری انتخابات سالم  و با حضور حداکثری مردم در راستای فرمایشات رهبر انقلاب است.

جعفرزاده ایمن آبادی تصریح کرد: استفاده از امکانات دولتی له یا علیه کاندیدایی علاوه بر اینکه به لحاظ شرعی حرام است موجب جهت دار شدن انتخابات خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه انتظار عمومی این است که مجری انتخابات سالم باشد و به این ترتیب شاهد انتخابات سالم باشیم گفت: بی طرفی مجری انتخاباتی یک اصل در انتخابات است.

این نماینده مجلس نهم گفت: هیچ امکاناتی که با پول دولت تهیه شده نباید در اختیار فردی قرار بگیرد و مجریان انتخاباتی باید کاملا بیطرفانه در انتخابات عمل کنند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت:  در صورت مشاهده هرگونه تخلفی در این زمینه وزارت کشور باید برخورد قاطعانه ای با این موضوع داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet