هدر موبایل
1394/11/16 09:00:00
سرویس سیاسی
حقیقت پور:

فصل الخطاب مسایل انتخاباتی قانون است/لزوم تمکین رد صلاحیت شدگان به قانون/پیگیری اعتراضات از مجاری قانونی

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم قانونمندی تمام کاندیداها از جمله رد صلاحیت شدگان گفت: طبیعتا مقامات مسئول نیز در رابطه با بررسی اعتراض کاندیداها وظایف خود را انجام می دهند.
فصل الخطاب مسایل انتخاباتی قانون است/لزوم تمکین رد صلاحیت شدگان به قانون/پیگیری اعتراضات از مجاری قانونی عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم قانونمندی تمام کاندیداها از جمله رد صلاحیت شدگان گفت: طبیعتا مقامات مسئول نیز در رابطه با بررسی اعتراض کاندیداها وظایف خود را انجام می دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/121377.jpg فصل,الخطاب,مسایل,انتخاباتی,قانون,است/لزوم,تمکین,رد,صلاحیت,شدگان,به,قانون/پیگیری,اعتراضات,از,مجاری,قانونی, Icana

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر تمکین به قانون از سوی تمام جناح ها و گروههای سیاسی در روند بررسی صلاحیت ها گفت: فصل الخطاب مسایل انتخاباتی قانون است.

نماینده مردم اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم تمکین نامزدهای انتخاباتی به قانون تصریح کرد: انتخابات با تکیه بر رعایت اخلاق و احترام به قانون رویداد مهمی تلقی می‌شود که موجب تقویت نظام است.

 وی ادامه داد: حتی کاندیداهایی که به ظن و گمان خود قانون در موردشان رعایت نشده است نباید خارج از مجاری قانونی اقدامی انجام دهند بلکه می توانند از راههای قانونی اعتراض خود را پیگیری کنند.

این نماینده مجلس نهم تصریح کرد: اگر داوطلبی نسبت به روند رد صلاحیت ها اعتراضی دارد از طرق قانونی قادر به پیگیری اعتراضش خواهد بود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم قانونمندی تمام کاندیداها از جمله رد صلاحیت شدگان گفت: طبیعتا مقامات مسئول نیز در رابطه با بررسی اعتراض کاندیداها وظایف قانونی خود را انجام می دهند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet