هدر موبایل
1394/11/17 13:43:22
سرویس اقتصادی
زارع:

تسهیل تبادلات اقتصادی با روسیه با انعقاد پیمان های پولی دوجانبه ممکن می شود/حمایت کمیسیون اقتصادی از پیمان های پولی

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تسریع در انعقاد پیمان های پولی دو و چند جانبه گفت: با توجه به تفاهمات صورت گرفته با کشور روسیه باید تلاش شود انعقاد پیمان پولی با این کشور با رعایت مقررات قانونی زودتر به سرانجام برسد.
تسهیل تبادلات اقتصادی با روسیه با انعقاد پیمان های پولی دوجانبه ممکن می شود/حمایت کمیسیون اقتصادی از پیمان های پولی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تسریع در انعقاد پیمان های پولی دو و چند جانبه گفت: با توجه به تفاهمات صورت گرفته با کشور روسیه باید تلاش شود انعقاد پیمان پولی با این کشور با رعایت مقررات قانونی زودتر به سرانجام برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/118954.jpg تسهیل,تبادلات,اقتصادی,با,روسیه,با,انعقاد,پیمان,های,پولی,دوجانبه,ممکن,می,شود/حمایت,کمیسیون,اقتصادی,از,پیمان,های,پولی,, Icana

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص لزوم توجه به انعقاد پیمان های پولی دو و چند جانبه گفت: انعقاد پیمان های پولی دوجانبه می تواند عاملی برای قدرت بخشی به پول ملی کشورها باشد.

نماینده مردم آباده،بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی، ادامه  داد: درسال های گذشته اعمال تحریم های ظالمانه دشمنان و تاثیری که بر روی کاهش ارزش پول ملی داشت،این ضرورت را ایجاب می کند که روی موضوع انعقاد پیمان های پولی دو یا چند جانبه بیشتر کار شود.

 

تاکید بر لزوم تسریع در انعقاد پیمان های پولی دوجانبه

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: انعقاد پیمان های پولی دوجانبه با برخی کشورها که حجم تبادلات اقتصادی با ایران اسلامی دارند،باید در اولویت باشد.

زارع با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی مجلس از انعقاد پیمان های پولی دو یاچند جانبه حمایت می کند، افزود: در حال حاضر با توجه به تفاهمات صورت گرفته با کشور روسیه ،باید تلاش شود انعقاد پولی با این کشور با لحاظ مقررات قانونی به سرانجام برسد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی باید به تولید صادرات محور بیشتر توجه شود که با انعقاد قرارداهای پولی دوجانبه شرایط صادرات نیز تسهیل می شود./    

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet