هدر موبایل
1394/11/18 15:19:43
سرویس فرهنگی
بت‌کلیا:

کفاشیان مقصر اصلی عقب ماندگی‌های فوتبال ایران است

عضو فراکسیون ورزشی مجلس معتقد است رئیس فعلی فدراسیون فوتبال مقصر اصلی عقب‌ماندگی‌های فوتبال ایران است و اقدامات وزارت ورزش برای مقابله با زیادی‌خواهی این دست از مدیران جای تشکر دارد.
کفاشیان مقصر اصلی عقب ماندگی‌های فوتبال ایران است عضو فراکسیون ورزشی مجلس معتقد است رئیس فعلی فدراسیون فوتبال مقصر اصلی عقب‌ماندگی‌های فوتبال ایران است و اقدامات وزارت ورزش برای مقابله با زیادی‌خواهی این دست از مدیران جای تشکر دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/97339.jpg کفاشیان,مقصر,اصلی,عقب,ماندگی‌های,فوتبال,ایران,است Icana

یوناتن بت‌کلیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به آخرین اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال و تهدید وزارت ورزش به نبرد در انتخاب رئیس جدید فدراسیون، گفت: آقای کفاشیان برای فوتبال ایران تمام شده است در حالی که حضور وی در فدراسیون فوتبال تاکنون موفقیت‌های این ورزش پرطرفدار را در عرصه‌های جهانی به دنبال نداشته است و فوتبال ایران روز به روز پس‌رفت کرده است چراکه کفاشیان از  خانواده فوتبال نیست و در  این عرصه هیچ رزومه‌ای ندارد.

نماینده مردم ارامنه شمال در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ایران در تمام سال‌هایی تکیه کفاشیان بر مسند فدراسیون فوتبال بود حتی یک پله هم در عرصه جهانی فوتبال رشد نداشته و حیثیت فوتبال و مردم ایران زیرسوال رفته است و حتی استادیوم‌های ورزشی در یکی دو سال خیر با کاهش تماشاگر رو به رو بوده‌اند.

وی با تاکید براینکه عملکرد کفاشیان در این فدراسیون به‌هیچ‌عنوان قابل قبول نیست و متاسفانه وی به فوتبال میهنش عرق و تعصب ندارد، اضافه کرد: رئیس فدراسیون فوتبال با عملکرد خود باعث فراری شدن بسیاری از بازیکنان از کشور شده و فضای اخلاقی و میهن‌پرستی در بین فوتبالی‌ها در زمان ریاست وی بر مستند فدراسیون فوتبال کاهش چشمگیری پیدا کرده است.

بت‌کلیا با بیان اینکه حسرت چندین 10ساله برای حضور در المپیک هنوز با مردم ایران است، تصریح کرد: مقصر اصلی همه این عقب‌ماندگی‌ها شخص آقای کفاشیان است و اقدامات وزرات ورزش برای مقابله با زیادی‌خواهی این دست از مدیران جای تشکر دارد.

وی تصریح کرد: یک رئیس فدراسیون بی‌کفایت باید خودش از مسندش خداحافظی کند اما متاسفانه آقای کفاشیان چنین کاری را نمی‌کنند و امروز علاوه بر موضع‌گیری‌های مداوم در مقابل وزارت ورزش، رفتارهای رسانه‌ای مملو از حاشیه از خود نشان می‌دهد.

عضو فراکسیون ورزشی مجلس با بیان اینکه فساد مالی مدیر فعلی فدراسیون فوتبال در کمیسیون اصل 90 مجلس محرز شده است، ادامه داد: فردی که هیچ‌گونه شناختی از فوتبال ندارد و هرگز نمی‌خواهد به متخصصان فوتبالی میدان فعالیت دهد باید هر چه زودتر عرصه ورزش را ترک کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet