پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1394/11/19 15:00:37
سرویس سیاسی
/ظرایف برگزاری انتخابات در دوره اجرای اقتصاد مقاومتی در نگاه رهبری/

اسدالهی:مردم ایران بالاترین درصد شرکت در انتخابات را دارند/ انتخابات روند عادی کشور را تحت شعاع قرار ندهد

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ایران همیشه بیشترین مشارکت را در انتخابات دارند، اظهار داشت: مسئولین کشور مراقب باشند که برگزاری انتخابات روند عادی کشور را تحت شعاع قرار ندهد.
اسدالهی:مردم ایران بالاترین درصد شرکت در انتخابات را دارند/ انتخابات روند عادی کشور را تحت شعاع قرار ندهد عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ایران همیشه بیشترین مشارکت را در انتخابات دارند، اظهار داشت: مسئولین کشور مراقب باشند که برگزاری انتخابات روند عادی کشور را تحت شعاع قرار ندهد. https://cdn.icana.ir/d/019/49217.jpg اسدالهی:مردم,ایران,بالاترین,درصد,شرکت,در,انتخابات,را,دارند/,انتخابات,روند,عادی,کشور,را,تحت,شعاع,قرار,ندهد Icana

غلامرضا اسداللهی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دیدار امروز مقام معظم رهبری با کارکنان و فرماندهان نهاجا تاکیدکرد: انتخابات همیشه آزمون مقبولیت برای نظام جمهوری اسلامی است. خوشبختانه میزان مشارکت ملت ایران در انتخابات همیشه بیش از کشورهای دیگر بود و امیدواریم در انتخابات اسفند ماه نیز چنین حماسه ای رقم بخورد.

نماینده مردم تایباد و تربت جام در مجلس نهم شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انتخابات اسفند ماه با مشارکت بسیار بالایی برگزار می شود، گفت: تعداد قابل توجهی برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند و شورای نگهبان در آخرین تایید صلاحیتی که  داشتند افراد بسیاری را تایید کردند و همین امر باعث می شود انتخابات رقابتی برگزار شود و شاهد حضور پرشور در اپای صندوق های رای باشیم.

وی با بیان اینکه این روزها همه توجه شان به انتخابات جذب شده است، اظهار داشت: توجه انتخابات و تلاش برای برگزاری انتخاباتی سالم و رقابتی اتفاق خوبی است اما نباید در روند عادی و جاری کشور خللی وارد شود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه تا کنون دولت توانسته کنار برگزاری انتخابات امور عادی کشور را پیش ببرد، عنوان کرد: مسئولان در روزهای منتهی به انتخابات همین روند را حفظ کنند تا روند عادی کشور تحت شعاع انتخابات قرار نگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet