هدر موبایل
1394/11/20 11:20:53
سرویس اقتصادی
سلطانی:

افشاگری از لایه های پنهان پرونده متهم نفتی در راه است

عضو کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی، با کذب خواندن تمامی ادعاهای بابک زنجانی، گفت: دادگاه دیگر نباید میکروفونی در اختیار این متهم قرار دهد زیرا اداعاهای کذب وی تمامی ندارد.
افشاگری از لایه های پنهان پرونده متهم نفتی در راه است عضو کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی، با کذب خواندن تمامی ادعاهای بابک زنجانی، گفت: دادگاه دیگر نباید میکروفونی در اختیار این متهم قرار دهد زیرا اداعاهای کذب وی تمامی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/119745.jpg افشاگری,از,لایه,های,پنهان,پرونده,متهم,نفتی,در,راه,است Icana

امیرعباس سلطانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به رسیدگی به پرونده متهم نفتی از سوی دادگاه، گفت: تمامی ادعاهای متهم نفتی تاکنون کذب محض بوده است.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه بابک زنجانی قصد بازگرداندن حتی یک ریال بیت المال را نیز ندارد، افزود: مطرح کردن اظهاراتی از جمله دادن شماره حساب غلط بوده و صحبت های اینچنینی نشان دهنده ادعاهای غیرواقعی وی است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه حمایت برخی مقامات و آقازاده ها از بابک زنجانی اجازه دروغ پردازهای بسیار را به این متهم داده است، تصریح کرد: درخواست ما از دستگاه قضا رسیدگی عاجل به پرونده این متهم بوده تا دیگر نتواند با ادعاهای توخالی مسئولان نظام را متهم کند.

امیرعباس سلطانی امیرعباس سلطانی3406759/27/2015 1:38:32 PMhttp://media.icana.ir/Image/2015/09/118825_Thum.jpg
امیرعباس سلطانی

 

ارایه وقت بیشتر به بابک زنجانی اطاله دادرسی را در پی دارد

وی با تاکید بر اینکه ارایه وقت بیشتر به متهم نفتی تنها سیر رسیدگی به این پرونده را طولانی تر خواهد کرد،گفت: دادگاه باید با توجه به ادعاهای کذب مطرح شده از سوی این متهم رای خود را صادر و اشد مجازات را برای دروغ پردازی ها و اتهاماتش تعیین کند.

سلطانی با بیان اینکه تا زمانی که حمایت ها ادامه داشته باشد بابک زنجانی به مسیر فرافکنی ادامه خواهد داد، افزود: زمان مدارا با این متهم نفتی به پایان رسیده و باید به مجازات خود برسد.

وی همچنین از ارایه اسناد مرتبط با تخلف بابک زنجانی در روزهای اخیر خبرداد و تصریح کرد: افشاگری در خصوص پرونده تخلفات این متهم نفتی به زودی صورت خواهد گرفت.

عضو کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی، یادآور شد: بابک زنجانی قصد پرداخت یک ریال از بدهی های خود را ندارد و تمامی دروغ پردازی های وی برای دور زدن قانون است.

 

تقاضای اشد مجازات برای هر سه متهم از سوی معاون دادستان تهران

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛بیست و پنجمین جلسه محاکمه بابک زنجانی امروز 20بهمن  94در شعبه 15 دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی صلواتی در حال برگزاری است.

نجفی،معاون دادستان تهران در این جلسه گفت: افراد متعددی در این پرونده تفهیم اتهام شدند و پرونده آنها در دادسرا مفتوح است.
وی ادامه داد: فرصت کافی حتی قبل از تحقیقات به متهم اعطا شده اما تاکنون اقدام موثری صورت نگرفته است و تقاضای اشد مجازات را برای هر سه متهم پرونده داریم‎.
/

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet