هدر موبایل
1394/11/20 17:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نعمتی:

کشور نباید بازار مصرفی کالای خارجی شود/دولت فضا را برای فعالیت بخش خصوصی فراهم کند

عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه کشور نباید بازار مصرفی کالای خارجی شود، گفت: دولت فضا را برای فعالیت بخش خصوصی فراهم کند.
کشور نباید بازار مصرفی کالای خارجی شود/دولت فضا را برای فعالیت بخش خصوصی فراهم کند عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه کشور نباید بازار مصرفی کالای خارجی شود، گفت: دولت فضا را برای فعالیت بخش خصوصی فراهم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/97541.jpg کشور,نباید,بازار,مصرفی,کالای,خارجی,شود/دولت,فضا,را,برای,فعالیت,بخش,خصوصی,فراهم,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرایی شدن برجام و رفع تحریم‌ها و تأثیر مثبت آن بر اقتصاد کشور، گفت: اتفاقات ناگواری که در صنعت، معدن، تولید و اشتغال کشور رخ داده به این زودی‌ها قابل حل و جبران نیست، این واقعیتی است که ما با آن مواجه هستیم.

وی افزود: دولت در فضای ایجاد شده پس از برداشته شدن تحریم‌ها باید به سمت فعال کردن بخش خصوصی در عرصه تولید گام بردارد و فضا را برای فعالیت بخش خصوصی فراهم کند و تلاش خود را در این راستا بکار گیرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: ما به هیچ وجه معتقد به واردات کالاهای خارجی و تبدیل کشور به بازار مصرفی برای این کالاها نیستیم؛ ما باید خود تولیدکننده قطعات در داخل کشور باشیم.

به گزارش فارس؛ نعمتی در پایان گفت: به عنوان مثال در بحث خودرو باید پلت‌فرمی که وارد کشور می‌شود توسط ایران خودرو و بخش خصوصی تولید شود، قطعات باید در داخل کشور و توسط قطعه‌سازان داخلی تولید و عرضه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet