هدر موبایل
1388/02/06 16:16:00
سرویس صحن

نماینده آباده: آیندگان برای قضاوت در مورد مجلس هشتم، اصولگرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسند

**نماینده مردم آباده، خرم بید و بوانات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آیندگان برای قضاوت در مورد نمایندگان امروز مجلس هشتم، اصولگرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسند بلکه باید همه پاسخگو باشند.

"داوود محمدجانی" سومین ناطق جلسه علنی روز یکشنبه، مسئولیت نظارت نمایندگان بر امور کشور را مسئولیت سنگینی دانست و تصریح کرد: تعارف و سهل‌انگاری یا باندبازی نزد خداوند برای نمایندگان مجلس سرافرازی نخواهد آورد.

نماینده آباده خاطرنشان کرد: آیندگان برای قضاوت در مورد نمایندگان امروز مجلس هشتم، اصولگرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسند بلکه باید همه پاسخگو باشند.

وی تاکید کرد: باید در راستای تحقق پیشرفت و عدالت، با توجه به استعدهای شگرفی که در کشور داریم، تلاش کنیم.

محمدجانی در ادامه اظهار داشت: چرا باید در عصری که بسیاری از کشورهای دنیا، ملت خود را با توریست اداره می‌کند، ما تکیه به درآمد نفت داشته باشیم.

وی با تصریح بر اینکه هیچ راهی به جز برنامه‌ریزی و احترام به چشم‌انداز و حرکت در برنامه پنجساله توسعه نداریم ، خاطرنشان کرد: در این بین نظارت حق مسلم نمایندگان مجلس است که باید به بهترین شکل از آن بهره گرفت.

نماینده مردم آباده با اشاره به دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: همه باید برای حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای بکوشیم.

وی خطاب به کاندیداهای انتخابات آتی نیز گفت: باید مراقب عدل و عدالت باشیم؛ چرا که مردم همواره سخن از عدالت شنیده‌اند اما کمتر آن را چشیده‌اند.

محمدجانی با بیان اینکه بیهوده سخن گفتن، تهمت زدن، شرعا حرام و جایز نیست، بیان داشت: اهل بیت که الگوهای ما هستند هیچگاه برای تبلیغ خود به دیگران اهانت نکردند.

نماینده مردم آباده با تاکیدبر نقش اعتماد عمومی به مسئولین کشور یادآور شد: با سرمایه اعتماد عمومی به امام امت توانستیم حکومت پهلوی و صدام مسلح را شکست دهیم.

وی با بیان اینکه اصلاح طلبان و اصولگرایان هر کدام نقاط مثبت و منفی دارند، تاکید کرد: نباید خود را حق مطلق بدانیم، زیرا که این هیچگاه سودی نداشته است.

محمدجانی در پایان با اشاره به هفته معلم و روز کارگر اضافه کرد: اگر خواهان پیشرفت کشور هستیم باید نگاه‌مان به کارگر و معلم به عنوان دو منبع دانش تغییر کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet