اربعین حسینی
1394/11/28 18:05:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عزیزی:

حل مشکل معیشت مردم دغدغه اصلی مسئولان باشد

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: پس از برجام پرداختن به معیشت مردم باید دغدغه اول مسئولین باشد.
حل مشکل معیشت مردم دغدغه اصلی مسئولان باشد عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: پس از برجام پرداختن به معیشت مردم باید دغدغه اول مسئولین باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/61820.jpg حل,مشکل,معیشت,مردم,دغدغه,اصلی,مسئولان,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای برجام و رفع تحریم‌ها گفت: امروزه شرایط اقتصادی کشور به گونه‌ای است که 80 درصد کارخانجات تعطیل و 20 درصد از کارخانجات فعال هم با 40 درصد ظرفیت خود کار می‌کنند و این کارخانجات فعال نیز با بدهی بانکی فراوان مواجه هستند.

وی افزود: اگر دولت می‌خواهد به معیشت مردم سامان ببخشد باید حمایت از تولید را در دستور کار خود قرار دهد و حمایت از تولید است که سطح اشتغال در کشور را افزایش می‌دهد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس اظهار داشت: بعد از برداشته شدن تحریم‌ها بزرگترین دغدغه مسئولین باید معیشت مردم باشد و حمایت از تولید و معیشت مردم باید در اولویت کار دولت قرار گیرد.

به گزارش فارس؛ عزیزی در پایان با اشاره به مشکل بیکاری در کشور گفت: حمایت از تولید می‌تواند موجبات رفع بیکاری در جامعه را فراهم کند و در این مسیر است که ما می‌توانیم شاهد رفع مشکلات جامعه در حوزه آسیب‌های اجتماعی و ... باشیم./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet