هدر موبایل
1394/11/28 10:08:22
سرویس اقتصادی
دهدشتی:

پرداخت کمتر از 20 درصد بدهی زنجانی با فروش اموال وی/حکم تا زمان افشای افراد پشت پرده نباید صادرشود

عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی با بیان اینکه با فروش اموال بابک زنجانی از هفته آینده کمتر از ۲۰ درصد بدهی های او پرداخت می شود، گفت:حکم بابک زنجانی تا زمان مشخص نشدن افراد پشت پرده نباید صادرشود.
پرداخت کمتر از 20 درصد بدهی زنجانی با فروش اموال وی/حکم تا زمان افشای افراد پشت پرده نباید صادرشود عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی با بیان اینکه با فروش اموال بابک زنجانی از هفته آینده کمتر از 20 درصد بدهی های او پرداخت می شود، گفت:حکم بابک زنجانی تا زمان مشخص نشدن افراد پشت پرده نباید صادرشود. https://cdn.icana.ir/d/019/119746.jpg پرداخت,کمتر,از,20,درصد,بدهی,زنجانی,با,فروش,اموال,وی/حکم,تا,زمان,افشای,افراد,پشت,پرده,نباید,صادرشود Icana

حسین دهدشتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فروش اموال بابک زنجانی از هفته آینده گفت:تمام اموال بابک زنجانی در ایران به شکل املاک مسکونی و شرکت های تجاری به 2 هزار میلیارد تومان هم نمی رسد، در صورتی که او حدود 10 هزار میلیارد تومان بدهکار است، که با این اموال تنها حدود 20 درصد از بدهی او پرداخت می شود.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بابک زنجانی در این تخلف تنها نبوده است، افزود:افرادی ذی نفوذ در جایگاه های سیاسی و اقتصادی با او همکاری کرده و بخشی از دارایی ها در اختیار آنها است، لذا بابک زنجانی به تنهایی و بدون آشکار کردن افراد پشت پرده نمی تواند این بدهی را پرداخت کند.

بابک زنجانی بابک زنجانی3406751/2/2014 4:20:28 PMhttp://media.icana.ir/Image/2014/01/55951_Thum.jpg
بابک زنجانی

 

بسیاری از مبالغ بدهی های بابک زنجانی در دست افراد خارجی است

دهدشتی ادامه داد:بسیاری از مبالغ بدهی بابک زنجانی در خارج از کشور سرمایه گذاری شده، که به احتمال زیاد به نام خود او نیست و به نام افراد خارجی است که با او ارتباط داشته اند و بعید به نظر می رسد که جهت پرداخت بدهی با زنجانی همکاری کنند.

وی با بیان اینکه دادگاه برای بابک زنجانی حکم اعدام را صادر کرده است، یادآور شد:زنجانی هنوز اسامی کسانی که با او همکاری کرده و در جریان پرونده بوده اند، را فاش نکرده و پرونده کسانی که با او همکاری کرده اند گسترده تر و جدی تر از تخلف وی بوده لذا این افراد باید معرفی و پاسخگو باشند.

وزراء حمایت کننده از زنجانی باید پاسخگو باشند

دهدشتی افزود: وزرا و افرادی که از زنجانی حمایت کرده اند، باید در قبال کارهایی که انجام داده اند، پاسخگو بوده و مجازات شوند.

عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی با تاکید بر اینکه تا زمان مشخص نشدن همکاران و افراد پشت پرده نباید حکمی برای بابک زنجانی صادر شود، تصریح کرد:همه عوامل دست اندکار به صورت سهوی و عمدی و دستگاه های نظارتی که در این جریان مخفی کاری کرده و عکس العملی نشان نداده اند مقصر بوده و باید شناسایی شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet