هدر موبایل
1394/11/30 08:43:00
سرویس سیاسی
حقیقت پور:

سیاستمداران آمریکایی مزدوران رژیم صهیونیستی هستند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در واکنش به نامه هیلاری در حمایت از نسل کشی رژیم صیونیستی در غزه گفت: سیاستمداران آمریکایی مزدوران اجیرشده تل آویو هستند که نمی توان به آنها اعتمادی داشت. آنها دست به هرجنایتی می زنند تا منافع نامشروع رژیم صهیونیستی حفظ شود.
سیاستمداران آمریکایی مزدوران رژیم صهیونیستی هستند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در واکنش به نامه هیلاری در حمایت از نسل کشی رژیم صیونیستی در غزه گفت: سیاستمداران آمریکایی مزدوران اجیرشده تل آویو هستند که نمی توان به آنها اعتمادی داشت. آنها دست به هرجنایتی می زنند تا منافع نامشروع رژیم صهیونیستی حفظ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/100744.jpg سیاستمداران,آمریکایی,مزدوران,رژیم,صهیونیستی,هستند Icana

خبرگزاری خانه ملت ، گروه بین الملل: نفوذ لابی های صهیونیستی در عرصه سیاسی ایالات متحده موضوعی است که در آن هیچ تردیدی وجود ندارد. لابی صهیونیستی «آیپک» و لابی «جی استریت» همواره در رویکردهای واشنگتن با توجه به مواضع رژیم صهیونیستی در تل آویو تاثیرگذار بوده اند.

در جریان مذاکرات هسته ای و تفاهم برجام اگرچه نشانه های بارزی از اختلاف نظیر میان واشنگتن و تل آویو در جاسوس بازی از یکدیگر نمود یافت اما موضع گیری خصمانه آمریکایی ها در دفاع از منافع نامشروع رژیم صهیونیستی غیرقابل کتمان است.

در جریان مناظرات انتخابات الکترال آمریکا ، کاندیداهای هر دو اردوگاه جمهوری خواهان و دموکرات ها تلاش کرده اند به شکلی تحقیرآمیز خود را مدافع منافع رژیم صهیونیستی معرفی کنند . جمهوری خواهان به شکلی علنی اعلام کرده اند که برای تامین امنیت سرزمین های اشغالی حاضر به آغاز یک جنگ جدید هستند ، در اردوگاه مقابل و در میان دموکرات ها اگرچه ظاهرا حرف از مذاکرات صلح زده شده است اما آنها تلاش می کنند به شکلی ناملموس از منافع نامشروع رژیم صهیونیستی دفاع کنند.

به گزارش پایگاه خبری « میدل‌ایست بیست» ، بر اساس یک نامه افشا شده، «هیلاری کلینتون» به یکی از حامیان مالی کمپین انتخابات ریاست جمهوری خود وعده داده که در صورت پیروزی در انتخابات از رژیم صهیونیستی در جنگ بعدی علیه غزه حمایت «تمام و کمال» به عمل می‌آورد به نحوی که صهیونیستها دست به نسل‌کشی علیه این منطقه با کشتار 200 هزار نفر بزنند.

 این نامه افشا شده چند روز پیش از جانب هیلاری کلینتون، کاندیدای پیشروی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خطاب به «هیم سابان»، میلیاردر مشهور یهودی نوشته شده است و کلینتون در این نامه به اسرائیل در خصوص هر گونه جنگی در آینده علیه حماس در نوار غزه یک چک سفید امضا داده که شامل چراغ سبز به منظور کشتار حدود 10 درصد از مردم نوار غزه می‌شود.

در این نامه که توسط روزنامه گاردین منتشر شد آمده است: «به صراحت باید گفت که اسرائیل در سال گذشته میلادی به حماس درسی که به اندازه کافی سخت باشد نداد. اوباما در قبال همپیمان دموکراتیک ما بیش از حد سختگیری کرد و در قبال دشمن ما بیش از حد ملایمت نشان داد.»

در ادامه این نامه آمده است: «من در صورتی که رئیس جمهور آمریکا شوم به اسرائیل همه پشتیبانی نظامی، دیپلماتیک، اقتصادی و اخلاقی لازم را خواهم داد تا حقیقتا حماس را مغلوب کرده و اگر این به معنی کشتار 200 هزار نفر از مردم نوار غزه باشد مشکلی نیست.»

منصور حقیقت پور منصور حقیقت پور34067510/19/2015 5:13:02 PMhttp://media.icana.ir/Image/2015/10/121377_Thum.jpg
منصور حقیقت پور

منصور حقیقت پور ، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت می گوید: سیاستمداران آمریکایی آنچنان وقیح هستند که به شکلی علنی از کشتار مردم فلسطین صحبت می کنند.

وی با تشبیه سیاستمداران آمریکایی به گرگ هایی در لباس میش ، گفت: واشنگتن در طول سالیان عمر نکبت رژیم صهیونیستی تمام داشته های مردم ایالات متحده را برای حمایت از رژیم نامشروع رژیم صهیونیستی هزینه کرده است. آنها که استعمارگرانی جنایتکار هستند آمریکا را به مستعمره تل آویو تبدیل کرده اند.

این نماینده مجلس نهم در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی بزرگ ترین حامی تروریسم دولتی است که به شکلی سیستماتیک صدهاهزار نفر از مردم فلسطین را تاکنون در سرزمین های اشغالی به شکلی فجیع به قتل رسانده است. دولت های غربی مدعی حقوق بشر هم شریک جرم صهیونیست ها هستند.

حقیقت پور گفت: سیاستمداران آمریکایی مزدوران اجیرشده تل آویو هستند که نمی توان به آنها اعتمادی داشت زیرا آنها بدون اجازه رژیم صهیونیستی هیچ اقدامی را انجام نمی دهند.

وی گفت: برای سیاستمداران آمریکا در حفاظت از منافع نامشروع رژیم صهیونیستی تفاوتی وجود ندارد ، تنها اختلافی که وجود دارد در این است که چگونه می توانند از تل آویو و رژیم اشغالگر قدس حمایت کنند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در ادامه افزود: سیاستمداران آمریکایی اگرچه ادبیات متفاوتی دارند اما همه آنها در یک مسئله نقطه اشتراک دارند و آن این که به هربهانه ای و با توسل به هر جنایتی باید وفاداری خود را به رژیم صهیونیستی اثبات کنند.  

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet