هدر موبایل
1394/11/30 13:14:46
سرویس سیاسی
بروجردی با اشاره به انفجارهای آنکارا:

سیاست ترکیه در منطقه بازی با آتش بود/استمرار سیاست حمایت از صهیونیست ها به ضرر ترکیه تمام می شود

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ترکیه کشور اسلامی و همسایه ماست و علاقمند هستیم امنیت پایدار پیوسته در ترکیه وجود داشته باشد.چون به نفع ترکیه و همسایگان ترکیه است.
سیاست ترکیه در منطقه بازی با آتش بود/استمرار سیاست حمایت از صهیونیست ها به ضرر ترکیه تمام می شود رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ترکیه کشور اسلامی و همسایه ماست و علاقمند هستیم امنیت پایدار پیوسته در ترکیه وجود داشته باشد.چون به نفع ترکیه و همسایگان ترکیه است. https://cdn.icana.ir/d/019/120607.jpg سیاست,ترکیه,در,منطقه,بازی,با,آتش,بود/استمرار,سیاست,حمایت,از,صهیونیست,ها,به,ضرر,ترکیه,تمام,می,شود Icana
علاء الدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انفجار روز چهارشنبه در آنکارا گفت: سیاست های ترکیه در منطقه بازی با آتش و تقویت و آموزش به تروریست ها و در اختیار قرار دادن سلاح به آنها بود.
 
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز متاسفیم که این حوادث تلخ در ترکیه رخ داده است، ترکیه کشور اسلامی و همسایه ماست و علاقمند هستیم امنیت پایدار پیوسته در ترکیه وجود داشته باشد.چون به نفع ترکیه و همسایگان ترکیه است.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اما استمرار سیاست تقویت صهیونیست ها همیشه به عنوان خطر می تواند تهدید کننده امنیت کشورهای تقویت کننده تروریست ها باشد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet