هدر موبایل
1394/12/02 16:54:34
سرویس اجتماعی

جوابیه سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری به خبر خبرگزاری خانه‌ملت

در پی انتشار خبری درباره طرح اصلاح قانون تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها در خبرگزاری خانه ملت، روابط عمومی سازمان جنگل ها جوابیه‌ای به دفتر خبرگزاری ارسال کرد.
جوابیه سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری به خبر خبرگزاری خانه‌ملت در پی انتشار خبری درباره طرح اصلاح قانون تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها در خبرگزاری خانه ملت، روابط عمومی سازمان جنگل ها جوابیه‌ای به دفتر خبرگزاری ارسال کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/82529.jpg جوابیه,سازمان,جنگل‌ها،,مراتع,و,آبخیزداری,به,خبر,خبرگزاری,خانه‌ملت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، در پی انتشار خبری با عنوان «پاسخ رئیس کمیسیون کشاورزی به انتقادهای وارده بر طرح اصلاح قانون تغییرکاربری اراضی/ طرح مانع از تغییرکاربری غیرقانونی می‌شود»، در خبرگزاری خانه ملت، روابط عمومی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری جوابیه ای را به دفتر خبرگزاری ارسال کرد.

گفتنی است در خبر مذکور به نقل از رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری مواردی مطرح شده است که لازم به ذکر است موارد مطروحه اظهارات رئیس سازمان جنگل ها نبوده و برداشتی از توضیحات مطرح شده در سایر رسانه ها بوده است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet