شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1394/12/05 13:16:31
سرویس اقتصادی
ثروتی:

بانک مرکزی متولی سپرده مشتریان ثامن الحجج است/تمامی وجوه مشتریان پرداخت می شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید بر ضرورت تسریع در تسویه بدهی مشتریان موسسه ثامن الحجج، گفت: تاخیر و بی توجهی به تادیه بدهی مشتریان این موسسه درخواست ماده ۲۳۶ آیین‌نامه داخلی مجلس را در خصوص سیف به دنبال خواهد داشت.
بانک مرکزی متولی سپرده مشتریان ثامن الحجج است/تمامی وجوه مشتریان پرداخت می شود عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید بر ضرورت تسریع در تسویه بدهی مشتریان موسسه ثامن الحجج، گفت: تاخیر و بی توجهی به تادیه بدهی مشتریان این موسسه درخواست ماده 236 آیین‌نامه داخلی مجلس را در خصوص سیف به دنبال خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/124768.jpg بانک,مرکزی,متولی,سپرده,مشتریان,ثامن,الحجج,است/تمامی,وجوه,مشتریان,پرداخت,می,شود Icana

موسی الرضا ثروتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت پرداخت هر چه سریع تر بدهی مشتریان موسسه مالی ثامن الحجج، گفت: بانک مرکزی باید هر چه سریع تر و بر اساس اولویت بندی اعتماد از دست رفته مردم در نتیجه وجود موسسات مالی غیر مجاز را جبران کند.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تنها مقصر در وجود موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز بانک مرکزی است، افزود: در حال حاضر نیز بانک مرکزی باید پاسخ گوی سپرده مشتریان موسسه ثامن الحجج باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه وجود موسسات مالی غیر مجاز بی نظمی های بسیاری را در فضای پولی و مالی کشور منجر می شود، تصریح کرد: دولت باید با ارایه برنامه ای شفاف و روشن از ادامه فعالیت این نوع موسسات ممانعت کند.

وی ادامه داد: تاخیر و بی توجهی به تادیه بدهی مشتریان این موسسه درخواست ماده 236 آیین‌نامه داخلی مجلس را در خصوص سیف به دنبال خواهد داشت.

ثروتی گفت: با ورود بانک مرکزی به موضوع پرداخت بدهی مشتریان موسسه ثامن الحجج مردم نباید نگران موجودی خود باشند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مجلس به جد پیگیر برخورد جدی با موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet