هدر موبایل
1394/12/05 13:38:46
سرویس سیاسی
یوسفیان ملا با اشاره به فرمایشات رهبری تاکید کرد:

دشمنان با حمایت و یا موضع گیری علیه کاندیداها درصدد ایجاد دو دستگی هستند

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا دشمن بیکار ننشسته و از کاندیداها حمایت و یا علیه آنها موضع گیری می کند بنابراین نباید آن جمعی که به نفع آنها موضع گیری صورت گرفته و حمایت شده مرعوب شوند و این اقدام را به سود خود تعبیر کنند.
دشمنان با حمایت و یا موضع گیری علیه کاندیداها درصدد ایجاد دو دستگی هستند عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا دشمن بیکار ننشسته و از کاندیداها حمایت و یا علیه آنها موضع گیری می کند بنابراین نباید آن جمعی که به نفع آنها موضع گیری صورت گرفته و حمایت شده مرعوب شوند و این اقدام را به سود خود تعبیر کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/49271.jpg دشمنان,با,حمایت,و,یا,موضع,گیری,علیه,کاندیداها,درصدد,ایجاد,دو,دستگی,هستند Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم نجف آباد مبنی بر اینکه یکی از ترفندهای دشمن ایجاد دو قطبی دروغین مجلس «دولتی» و «ضد دولتی» است، گفت: در اکثر کشورها وقتی انتخابات مجلس برگزار می شود دولت از بطن انتخابات مجلس بیرون می آید یعنی همانهایی که اعضای کابینه دولت را تشکیل می دهند همان نمایندگان مجلس هستند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این مسئله مشکلاتی در پی دارد وقتی مجلس اکثریتی پیدا کرده و اکثریت دولت را تشکیل می دهد نظارت بر دولت تقریبا بی معناست و نظارت دست اقلیتی از مجلس می افتد که دیگر نمی تواند کاری دراین زمینه انجام بدهد.

یوسفیان ملا افزود: در کشورهایی مانند ایران طبق قانون، مجلس و ریاست جمهوری انتخابات خود را دارند  و اگر چه اعضای مجلس به صورت جدا تعیین می شوند باید طوری عمل شود که ضمن حفظ اقتدار نماینده و مجلس؛نمایندگان چوب لای چرخ دولت نگذارد  به دلیل اینکه با همراهی هم می توان نظارت کرده و وارد چالش با دولت نشده و در عین حال نمایندگان هم وظایف خود را انجام خواهند داد.

این نماینده مجلس نهم در ادامه به بخش دیگری از فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم بیزاری از ایجاد دو دستگی از سوی دشمن گفت: قطعا دشمن بیکار ننشسته و از کاندیداها حمایت و یا علیه آنها موضع گیری می کند بنابراین نباید آن جمعی که به نفع آنها موضع گیری صورت گرفته و حمایت شده مرعوب شوند و این اقدام را به سود خود تعبیر کنند.

یوسفیان ملا ادامه داد: دشمنان با هر دو گروه  دشمن هستند و با این گونه موضع گیری ها می خواهند دو دستگی و شکاف را ضمن بهره برداری خود عمیق تر کنند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:  هر دو گروه باید بدانند هر جا گله و یا دعوایی به وجود بیاید دشمنان  پشت تریبون مطرح می کنند و در ضمن  منتظر این گونه چالش ها هستند. لذا همه باید در کنار هم باشند و رقابت را با دشمنی و عداوت اشتباه نگرفته و رقابت سالم داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet