هدر موبایل
1394/12/10 11:40:32
سرویس اقتصادی
جلیلی:

تصویب لوایح برنامه ششم و بودجه 95 در فرصت های باقی مانده سال برای اقتصاد کشور بهتر است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از ضرورت تصویب لایحه بودجه ۹۵ کل کشور تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: در صورتی که هیات رئیسه با زمان بندی دقیق امکان تصویب این دو لایحه را فراهم کند،برای شرایط آتی اقتصاد بهتر خواهد بود.
تصویب لوایح برنامه ششم و بودجه 95 در فرصت های باقی مانده سال برای اقتصاد کشور بهتر است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از ضرورت تصویب لایحه بودجه 95 کل کشور تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: در صورتی که هیات رئیسه با زمان بندی دقیق امکان تصویب این دو لایحه را فراهم کند،برای شرایط آتی اقتصاد بهتر خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/113949.jpg تصویب,لوایح,برنامه,ششم,,و,بودجه,95,در,فرصت,های,باقی,مانده,سال,برای,اقتصاد,کشور,بهتر,است Icana

اسماعیل جلیلی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ضرورت تصویب لایحه بودجه 95 کل کشور تا پایان سال جاری، گفت: هر چند دولت در ارایه لوایح بودجه و برنامه ششم توسعه به مجلس تاخیر داشته،اما مشغول شدن نمایندگان به انتخابات نیز سیر بررسی این دو لایحه را زمان بر کرد.

 

تصویب لوایح برنامه ششم  و بودجه 95 در فرصت های باقی مانده سال برای اقتصاد کشور بهتر است

نماینده مردم مسجد سلیمان، هفتگل و لالی در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه تصویب لوایح برنامه ششم توسعه و بودجه 95 کل کشور در فرصت های باقی مانده سال جاری برای اقتصاد کشور بهتر است، افزود: در صورتی که هیات رئیسه بتواند با زمان بندی دقیق امکان تصویب این دو لایحه را فراهم کند،برای شرایط آتی اقتصاد بهتر خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: در صورتی که به هر دلیلی از جمله اعلام نتایج انتخابات و مشغله نمایندگان با این نتایج مجلس فعلی نتواند لوایح مذکور را بررسی و تصویب کند،ارایه لایحه چند دوازدهم بودجه از سوی دولت به مجلس ضروری خواهد بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: هیات رئیسه مجلس باید با مدیریت پیشنهادهای حول محور لوایح بودجه و برنامه ششم توسعه، به بررسی این دو لایحه در مجلس سرعت ببخشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet