هدر اصلی
1394/12/11 12:53:07
سرویس صحن
امیرآبادی فراهانی در تذکر شفاهی:

مردم ایران اسلامی در انتخابات حماسه خلق کردند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه مردم ایران اسلامی در انتخابات حماسه دیگری خلق کردند، نسبت به ابهام در برخی نتایج تهران به وزیر کشور تذکر داد.
مردم ایران اسلامی در انتخابات حماسه خلق کردند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه مردم ایران اسلامی در انتخابات حماسه دیگری خلق کردند، نسبت به ابهام در برخی نتایج تهران به وزیر کشور تذکر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/62421.jpg مردم,ایران,اسلامی,در,انتخابات,حماسه,خلق,کردند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 11 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: از مردم ایران اسلامی و با بصیرت قم که حماسه دیگری خلق کردند، تقدیر و تشکر می‌کنم، همچنین از حضرت آیت‌الله آشتیانی که با آن صفای باطن خود درس اخلاق اسلامی در انتخابات را به همه ما یاد دادند، نیز تشکر می‌کنم و به منتخبان استان قم هم تبریک می‌گویم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه نسبت به شیوه جمع‌بندی تعداد آرای برخی کاندیداها در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس انتقاد کرد و گفت: تذکر بنده به آقای رحمانی‌فضلی وزیر کشور است؛ متأسفانه بنا بر اطلاعات مختلفی که واصل شده است، ابهامات زیادی در خصوص نحوه شمارش، تجمیع آراء و اعلام نتایج انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه تهران وجود دارد.

امیرآبادی تصریح کرد: انتظار داریم شورای نگهبان، وزیر کشور، ستاد انتخابات و همچنین هیأت نظارت بر انتخابات در استان تهران به طور جدی این موضوع را پیگیری و رسیدگی کنند.

وی ادامه داد: همان‌طور که همه مطلع هستند، نتایج حوزه انتخابیه‌ای مانند قم با 62 نفر نامزد، 3 نفر نماینده و 600 صندوق اخذ رأی دیرتر از حوزه انتخابیه تهران که بیش از 1100 نامزد، 30 نماینده و حدود 5000 صندوق اخذ رأی داشت، اعلام شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: چطور ممکن است نامزدی در ابتدای شمارش آراء در تهران نفر سوم شود، بعد نفر هفتم تهران و به یک‌باره به عنوان نفر سی‌ویکم اعلام شود؟ این موضوع جای سؤال برای مردم باقی می‌گذارد و آنان از ما در این باره سوال می‌کنند، ان‌شاءالله وزیر کشور و سایر مسئولان به موضوع رسیدگی کنند و پاسخ قانع‌کننده‌ای را برای مردم عزیز ایران داشته باشند./

پایان پیام        

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet