هدر موبایل
1394/12/16 10:09:15
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان؛

جرائم افراد در حوزه نقض استاندارد کالاها از جمله جرائم عمومی و غیرقابل گذشت است

نمایندگان مردم در خانه ملت جرائم افراد متخلف در حوزه نقض استاندارد کالاها را از جمله جرائم عمومی و غیرقابل گذشت خواندند.
جرائم افراد در حوزه نقض استاندارد کالاها از جمله جرائم عمومی و غیرقابل گذشت است نمایندگان مردم در خانه ملت جرائم افراد متخلف در حوزه نقض استاندارد کالاها را از جمله جرائم عمومی و غیرقابل گذشت خواندند. https://cdn.icana.ir/d/019/201603105906009816.jpg جرائم,افراد,در,حوزه,نقض,استاندارد,کالاها,از,جمله,جرائم,عمومی,و,غیرقابل,گذشت,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 16 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح تاسیس سازمان ملی استاندارد با مواد 52، 53 و 54 این طرح موافقت کردند.

در ماده 52 طرح تاسیس سازمان ملی استاندارد آمده است جرائم این قانون از جرائم عمومی و غیرقابل گذشت محسوب می‌شود.

براساس ماده 53 این طرح هرگاه در سایر قوانین، برای تخلفات مذکور در این قانون مجازات شدیدتری مقرر شده باشد، مرتکب به مجازات اشد محکوم می‌شود.

گفتنی نمایندگان در ادامه بررسی طرح تاسیس سازمان ملی استاندارد با ماده 54 آن موافقت کردند که براساس آن چنانچه هریک از کارکنان سازمان در اجرای وظایف محوله مندرج در این قانون مرتکب هرگونه تخلف، جرم و یا تبانی شود حسب مورد جهت رسیدگی و اقدام لازم به کمیسیون ماده(43) این قانون ارجاع می‌شود. این موضوع موجب سلب بررسی دیگر تخلفها در محاکم صالحه و قوانین موضوعه نمی‌باشد./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet