هدر موبایل
1394/12/17 12:08:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خدایی سوری:

هدف از تروریست خواندن حزب الله لبنان انحراف افکار عمومی است

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هدف کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس برای قرار دادن نام حزب الله در فهرست گروه‌های تروریستی انحراف افکار عمومی از اقدامات تروریستی‌شان در منطقه است؛ آن هم در شرایطی که حتی آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها فهمیده‌اند کشورهای حوزه خلیج فارس تروریست‌پرور هستند.
هدف از تروریست خواندن حزب الله لبنان انحراف افکار عمومی است یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هدف کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس برای قرار دادن نام حزب الله در فهرست گروه‌های تروریستی انحراف افکار عمومی از اقدامات تروریستی‌شان در منطقه است؛ آن هم در شرایطی که حتی آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها فهمیده‌اند کشورهای حوزه خلیج فارس تروریست‌پرور هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/63371.jpg هدف,از,تروریست,خواندن,حزب,الله,لبنان,انحراف,افکار,عمومی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الله خدایی سوری در واکنش به قرار گرفتن نام حزب الله در فهرست گروه‌های تروریستی بنا به تصمیم کشورهای عضو خلیج فارس گفت: این کشورها بعد از 60 سال از تشکیل دولت نامشروع اسرائیل همکاری‌شان را با رژیم صهیونیستی علنی کرده‌اند؛ آن هم در شرایطی که شکست اسرائیل توسط لبنان یک واقعیت و برای کل لبنان غرورآفرین است.

وی با بیان اینکه کشورهای حاشیه خلیح فارس به دنبال انحراف افکار عمومی از اقدامات تروریستی‌شان هستند گفت: این کشورها گروه‌هایی همچون داعش، القاعده و طالبان را به وجود آورده و تروریست پرور هستند و در این شرایط می‌خواهند افکار عمومی جهان اسلام و اروپا و آمریکا را تغییر دهند؛ حال اینکه همگان می‌دانند تمامی تروریست‌های دنیا از این کشورها شکل و پرورش یافته و صادر می‌شوند و آن‌ها منطقه را بحرانی کرده‌اند.

 به گزارش ایسنا؛ این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آن‌ها با هدف گمراه کردن افکار عمومی از اقدامات تروریستی‌شان حزب الله را در فهرست‌های تروریستی قرار داده‌اند حال اینکه حزب الله جز دفاع از خاک سرزمین لبنان کار دیگری نمی‌کند و حتی آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها نیز فهمیده‌اند که کشورهای عضو حوزه خلیج فارس خودشان تروریست‌پرور هستند. قطعا در این شرایط این کشورها نمی توانند معادلات منطقه را پس دهند و باید روزی حساب کارهایشان را پس دهند.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet