هدر موبایل
1394/12/19 09:07:23
سرویس اقتصادی
عاشوری قلعه رودخانی:

خدمات بانکی با استانداردهای بین المللی فاصله دارد/انتقاد از تعداد بالای شعب بانکی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تعداد بالای شعب بانکی و همچنین نوع خدمات ارائه شده بانکی در کشور با استانداردهای بین المللی فاصله دارد که باید این مسئله بررسی و اصلاح شود.
خدمات بانکی با استانداردهای بین المللی فاصله دارد/انتقاد از تعداد بالای شعب بانکی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تعداد بالای شعب بانکی و همچنین نوع خدمات ارائه شده بانکی در کشور با استانداردهای بین المللی فاصله دارد که باید این مسئله بررسی و اصلاح شود. https://cdn.icana.ir/d/019/99535.jpg خدمات,بانکی,با,استانداردهای,بین,المللی,فاصله,دارد/انتقاد,از,تعداد,بالای,شعب,بانکی Icana

ناصر عاشوری قلعه رودخانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت بانکداری در کشور گفت: باید پذیرفت در حال حاضر تعدد بانک ها در ایران به یک مسئله تبدیل شده است و با استانداردهای جهانی فاصله دارد.

نماینده مردم در فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تنوع، تعدد و کثرت و همچنین نوع خدمات ارائه شده در بانک های کشور باید بررسی و اصلاح شود.   

این نماینده مردم در مجلس نهم با تاکید بر ضرورت تطبیق بانک های کشور با استانداردهای بین المللی افزود: باید پذیرفت برای اینکه بانک های داخل کشور با استانداردهای بین المللی منطبق شوند بطور منطقی نیاز به زمان وجود دارد البته برای انجام این مهم باید قوانین بانکداری اسلامی رعایت شود.

کمیته برجام باید موانع موجود در ارتباطات مالی را برطرف کند

عاشوری قلعه رودخانی گفت: باید توجه داشت در برخی موارد بانک ها براساس سیاست ها و سلیقه های شخصی اداره می شوند که این باید رفع شود.

وی افزود: بعد از موضوع پسابرجام هنوز احساس می شود بانک های خارجی با بانک های ایرانی در برقراری ارتباط مالی مشکل دارند و به عبارتی هنوز مایل به همکاری جدی نیستند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: کمیته برجام باید موانع موجود در ارتباطات بانکی را برطرف کند./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet