انتخابات ریاست جمهوری
1394/12/21 12:45:41
سرویس سیاسی
حقیقت پور:

آژانس به بهانه راستی آزمایی جاسوسی نکند، ایران مشکلی با بازرسی ها ندارد 

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران همواره در همه زمینه ها از جمله فعالیت صلح آمیز هسته ای صادقانه عملکرده است بنابراین آژانس هر اندازه که می خواهد دفتر راستی آزمایی ایجاد کند.
آژانس به بهانه راستی آزمایی جاسوسی نکند، ایران مشکلی با بازرسی ها ندارد  نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران همواره در همه زمینه ها از جمله فعالیت صلح آمیز هسته ای صادقانه عملکرده است بنابراین آژانس هر اندازه که می خواهد دفتر راستی آزمایی ایجاد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/53945.jpg آژانس,به,بهانه,راستی,آزمایی,جاسوسی,نکند،,ایران,مشکلی,با,بازرسی,ها,ندارد  Icana

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به صحبت های دبیر کل آژانس بین المللی انرژی هسته ای گفت: برای چندمین بار آمانو به صلح آمیز بودن فعالیت هسته ای ایران اشاره کرد و این با تاکید داشت که برای ایران هیچ منعی برای توسعه فعالیت های فنی و هسته ای ندارد.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس نهم شورای اسلامی با بیان اینکه آمانو به ایجاد دفتری برای راستی آزمایی ایران نیز اشاره کرده است، ادامه داد: ایران قرار نیست خلافی در زمینه هسته ای داشته باشد بنابراین آژانس بین المللی انرژی اتمی هر تعداد که می خواهد دفتر راستی آزمایی ایجاد کنم ما که پیشنهاد می کنیم 10 دفتر در نظر بگیرند.

وی تاکید کرد: اما مراقب باشند که به بهانه راستی آزمایی قصد جاسوسی از ایران و دانشمندان هسته ای ما را نداشته باشند چرا که ما حواسمان به رفتار آنها خواهد بود و در صورت تخلف مانع از ادامه کارشان در تاسیسات هسته ای می شویم.

حقیقت پور با بیان اینکه ایران با ایجاد دفتر راستی آزمایی پادمان های ایران در آژانس مشکلی ندارد اظهار داشت: افراد این دفتر بدانند که تنها کارشان باید در حد نظارت فنی و در چارچوب برجام باشد. اگر آنها در این اشل کار کنند مخالفتی با دفترشان نخواهیم داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet