شهادت امام حسن عسکری
1394/12/19 16:18:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سید باقر حسینی:

تروریست خواندن حزب‌الله قابل قبول نیست

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تروریست خواندن حزب‌الله لبنان از سوی شورای همکاری خلیج فارس را غیر قابل قبول و متاثر از لابی صهیونیست‌ها دانست.
تروریست خواندن حزب‌الله قابل قبول نیست یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تروریست خواندن حزب‌الله لبنان از سوی شورای همکاری خلیج فارس را غیر قابل قبول و متاثر از لابی صهیونیست‌ها دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/51849.jpg تروریست,خواندن,حزب‌الله,قابل,قبول,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید باقر حسینی اظهارکرد: متاسفانه کشورهای خلیج فارس بخصوص قطر و عربستان همکاری گسترده‌ای با رژیم صهیونیستی داشتند و مثلث آمریکا رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی همواره در همدستی با یکدیگر اقداماتی را علیه جمهوری اسلامی انجام دادند.

وی افزود: این کشورها همچنین با گروههایی که در ارتباط با مقاومت نقش دارند نیز ضدیت داشته و اقداماتشان علیه این گروهها در شرایط فعلی تشدیدشده است.

نماینده مردم زابل در مجلس خاطرنشان کرد: تروریستی خواندن حزب‌الله لبنان از سوی شورای همکاری خلیج فارس به هیچ عنوان قابل قبول نیست. آن هم گروهی که به عنوان یک تشکیلات رسمی پذیرفته شده ، به شکل قانونی فعالیت می‌کند و کمک بسیار بزرگی به ملت لبنان کرده است.

به گزارش ایسنا؛ وی در پایان این اقدام شورای همکاری خلیج فارس را متاثر از لابی صهیونیست‌ها دانست.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet