هدر موبایل
1394/12/22 10:48:02
سرویس سیاسی
خدائی سوری:

تروریست نامیدن حزب الله ننگی ابدی برای اتحادیه عربی - صهیونیستی/حزب الله نامی درقلوب مسلمین

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قراردادن نام حزب الله لبنان در لیست تروریست ها توسط اتحادیه عرب ننگی ابدی است، گفت: این اقدام اتحادیه عرب به مثابه این است که یک خانواده فرزند شجاع خود را به خاطر دفاع از خانواده تنبیه کند.
تروریست نامیدن حزب الله ننگی ابدی برای اتحادیه عربی - صهیونیستی/حزب الله نامی درقلوب مسلمین عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قراردادن نام حزب الله لبنان در لیست تروریست ها توسط اتحادیه عرب ننگی ابدی است، گفت: این اقدام اتحادیه عرب به مثابه این است که یک خانواده فرزند شجاع خود را به خاطر دفاع از خانواده تنبیه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/77835.jpg تروریست,نامیدن,حزب,الله,ننگی,ابدی,برای,اتحادیه,عربی,-,صهیونیستی/حزب,الله,نامی,درقلوب,مسلمین Icana

حجت الله خدائی سوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اقدام اتحادیه عرب مبنی بر قرار دادن نام حزب الله لبنان در لیست تروریست‌ها، اظهار داشت: کشورهای اتحادیه عرب با توجه به وابستگی شدیدی که به نفت و کمک های خارجی دارند، به علاوه سوء مدیریتی که در بیشتر کشورهای عربی این اتحادیه حاکم است به صورت کامل وابسته به غرب هستند و در بین خودشان نیز به چند کشور دارای پول مانند عربستان، امارات و قطر وابسته هستند.

نماینده مردم سلسه و دلفان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چیزی به عنوان اتحادیه عرب وجود ندارد چون اگر این اتحادیه وجود داشت در زمانی که رژیم صهیونیسیتی با 5 میلیون نفر جمعیت خاک کشورهای عربی را تصرف کرد باید واکنش تندی نشان می داد، بیان کرد: باید علت سکوت اتحادیه عرب در مقابل اینکه کشورهای کوچک عربی مستعمره کشورهای غربی هستند را جویا شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قراردادن نام حزب الله لبنان در لیست تروریست ها توسط اتحادیه عرب ننگی ابدی است، ادامه داد: این اقدام اتحادیه عرب به مثابه این است که یک خانواده فرزند شجاع خود را به خاطر دفاع از خانواده تنبیه کند.

خدائی سوری با بیان اینکه ننگ دیگر برای اتحادیه عرب آن است که سال هاست از رژیم صهیونیستی می ترسند ولی نیروهای شجاع مقاومت و حزب الله لبنان توانستند هیبت ارتش رژیم صهیونیستی را به هم بریزند، گفت: اتحادیه عرب به جای قدردانی و تشکر از اقدامات شجاعانه حزب الله، نام این نیروی مقاوم را در لیست تروریست ها قرار داده است.

وی افزود: تصمیم تعدادی وزیر خارجه سرسپرده تاثیری بر امت مسلمان عرب ندارد و مردم می دانند که حزب الله لبنان و سید حسن نصرالله در قلب همه اعراب مسلمان اعم از شیعه و سنی جای دارند و اتحادیه عرب خود را شکست خورده می بیند. چند کشوری هم که در اتحادیه عرب به این طرح رای نداده اند، کشورهایی هستند که در خط مقدم مقاومت هستند و تروریست آمریکایی را تحمل کرده اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet