هدر اصلی
1394/12/22 16:23:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی نیا:

عهدشکنی کاندیداهای اصولگرا در شهرستان ها مقابل تصمیم ائتلاف / لیست ائتلاف اصولگرایان در تهران منتسب به یک جریان خاص بود

تجمیعی بین نیروهای اصولگرا صورت نگرفت در حالی که مثلا در حوزه ای وقتی لیستی داده شد بنا بر این بود که آن لیست ، لیست نهایی ائتلاف باشد اما عوامل زیرمجموعه ائتلاف در شهرستان اقدام دیگری انجام داده و از تصمیم ائتلاف اصولگرایان تمکین نکرده و این دست از مسائل موجب حذف نیروهای اصولگرا شد.
عهدشکنی کاندیداهای اصولگرا در شهرستان ها مقابل تصمیم ائتلاف / لیست ائتلاف اصولگرایان در تهران منتسب به یک جریان خاص بود تجمیعی بین نیروهای اصولگرا صورت نگرفت در حالی که مثلا در حوزه ای وقتی لیستی داده شد بنا بر این بود که آن لیست ، لیست نهایی ائتلاف باشد اما عوامل زیرمجموعه ائتلاف در شهرستان اقدام دیگری انجام داده و از تصمیم ائتلاف اصولگرایان تمکین نکرده و این دست از مسائل موجب حذف نیروهای اصولگرا شد. https://cdn.icana.ir/d/019/109285.jpg عهدشکنی,کاندیداهای,اصولگرا,در,شهرستان,ها,مقابل,تصمیم,ائتلاف,/,لیست,ائتلاف,اصولگرایان,در,تهران,منتسب,به,یک,جریان,خاص,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین سبحانی نیا، عضو هیات رییسه مجلس کمیسیون امنیت ملی  و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در ارزیابی از عملکرد ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم به خبرنگار جمهوریت گفت: لیست ائتلاف اصولگرایان در تهران متعلق به یک جریان سیاسی خاص بود و در کلیت اصولگرایی شاید اگر لیست جامع تر دیده می شد، نتیجه متفاوت بود.

وی با بیان این که ائتلاف اصولگرایان باید در بستن لیست دقیق تر وارد می شد، تصریح کرد: لیست و چهره های جمع بندی شده در لیست ائتلاف اصولگرایان محدود بود و اگر جامع تر دید می شد  و زودتر به جمع بندی می رسید و اقدامات میدانی در خصوص جمع بندی لیست انجام می دادند نتیجه متفاوتی حاصل می شد

تجمیعی بین نیروهای اصولگرا رخ نداد

سبحانی نیا تاکید کرد: در عمل تجمیعی بین نیروهای اصولگرا رخ نداد و زمینه ها و مقدمات را فراهم نکرد و در در نهایت یک تصمیم کلی اتخاذ  و باقی کار را به عهده خود کاندیداها در حوزه های مختلف گذاشته شد.

وی ادامه داد: بعضا تا اندازه ای دیر در مورد لیست نهایی اطلاع رسانی شد که بقیه کاندیداها اگر مقدمات کار خود را فراهم کرده و ستاد تدارک دیده بودند و در آن شرایط کناره گیری نیروهای اصولگرا علی رغم این که می دانستند ممکن است رایی نداشته باشند بسیار مشکل بود.

لیست ائتلاف اصولگرایان در تهران با واقعیات جریان اصولگرایی و جامعه انطباق نداشت

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی هم چنین گفت: در تهران لیست اتئلاف با ویژگی های جریان اصولگرایی و جامعه انطباق نداشت و یک مجموعه خاصی در لیست حضور پیدا کرده و پررنگ بودند.

عوامل زیرمجموعه ائتلاف در شهرستان ها از تصمیم نهایی ائتلاف تمکین نکردند

وی تصریح کرد: در رسانه ها اقدامات مقدماتی کار فراهم نشده و تجمیعی بین نیروهای اصولگرا صورت نگرفته بود ، در حالی که مثلا در حوزه ای وقتی لیستی داده شد بنا بر این بود که آن لیست ، لیست نهایی ائتلاف باشد اما عوامل زیرمجموعه ائتلاف در شهرستان اقدام دیگری انجام داده بودند و از تصمیم ائتلاف تمکین نکرده بودند و این دست از مسائل موجب حذف نیروهای اصولگرا شد.

به گزارش جمهوریت؛ عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی تاکید کرد: در تهران نیز لیستی داده شد که می توانست بهتر از این باشد تا جاذبه بیش تری داشته باشد و منتصب به یک مجموعه خاص نباشد تا زمینه رای آوردن را داشته باشد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet