هدر اصلی
1394/12/24 11:28:50
سرویس صحن
در نشست علنی امروز صورت گرفت:

موافقت مجلس با کلیات لایحه احکام دائمی برنامه توسعه کشور

نمایندگان مردم در خانه ملت با کلیات لایحه احکام دائمی برنامه توسعه کشور موافقت کردند.
موافقت مجلس با کلیات لایحه احکام دائمی برنامه توسعه کشور نمایندگان مردم در خانه ملت با کلیات لایحه احکام دائمی برنامه توسعه کشور موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/83022.jpg موافقت,مجلس,با,کلیات,لایحه,احکام,دائمی,برنامه,توسعه,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (دوشنبه، 24 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی، کلیات لایحه احکام دائمی برنامه توسعه کشور را با 143 رأی موافق، 23 رأی مخالف و 7 رأی موافق از مجموع 196 نماینده حاضر در صحن به تصویب رساندند.

در ابتدای بررسی کلیات این لایحه، محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون مشترک لایحه احکام دائمی برنامه توسعه کشور گفت: این لایحه در رابطه با مواد و موضوعات تکراری در برنامه های پنج ساله توسعه است و سعی شده در لایحه مذکور تمام موضوعاتی که در تمام برنامه های پنج ساله آمده،‌ لحاظ شود.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون مشترک لایحه احکام دایمی برنامه توسعه کشور در چند ماه اخیر برای بررسی لایحه مذکور جلسات متعددی را برگزار کردند و موضوع هیأت امنای دانشگاه ها، رقابتی کردن بیمه ها،‌ رفع موازی کاری نظام آماری کشور و صندوق توسعه ملی بخشی از محورهای این لایحه است.

وی ادامه داد: از طرفی دیگر در لایحه مذکور در رابطه با حوزه فرهنگ یک حکم، حوزه بهداشت 3 حکم،‌ حوزه آمار یک حکم،‌ حوزه قضایی یک حکم، حوزه نظارتی یک حکم،‌ حوزه امنیتی و دفاعی 2 حکم، حوزه اقتصادی 30 حکم و حوزه آموزش عالی 3 حکم آورده شده است./        

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet